Jaunumi

Pārstāvētie preču zīmoli


NL-eGinalas-

 

STIHL – tā ir izcila kvalitāte, uzticama tehnika un praktiskās inovācijas.

Pirmais STIHL zāģis tika radīts 1926. gadā Vaiblingenā, Vācijā. Uzņēmuma dibinātājs Andreas Stihl tiek uzskatīts par agrīnās motorzāģu ražošanas novatoru. Šodien kompāniju pārvalda A. Stihl pēcteči.
STIHL ir vienīgais zāģu ražotājs pasaulē, kas ražo arī zāģu ķēdes un sliedes.


 

FISKARS ir dibināts 1649. gadā mazā ciematā Somija un ir viens no viens no vecākajiem uzņēmumiem Rietumu pasaulē.

Slavenās šķēres ar oranžiem rokturiem, kas tiek ražotas jau vairāk nekā 30 gadus, atklāja jaunu un komfortablu griešanas procesu. Ne mazāk veiksmīgi ir arī citi FISKARS instrumenti šūšanai, amatniecībai, virtuvei, dārzkopībai, kempingam un piknikam.

Fiskars vienmēr uzsver savu instrumentu ergonomiku un drošību.

 


  Pēc 1. Pasaules kara (1918) Henrijs Fords vēršas pie A. H. Petersena ar lūgumu saražot mazāku, vieglāku, pārnēsājamu 1/4” jaudas urbjmašīnu, kādas tolaik vēl netika piedāvātas tirgū. A. H. Petersens izpildīja H. Forda lūgumu, un tā piedzima kompānija, kuras instrumenti līdz šai dienai izceļas ar augsto kvalitāti. Gandrīz simts gadus garā MILWAUKEE vēsture ir krāsaina – ugunsgrēkā iznīcināta rūpnīca, vairākas reizes mainījušies kompānijas īpašnieki, taču ideja palikusi tā pati – piedāvāt profesionāļiem uzticamus un jaudīgus instrumentus, kas ir spējīgi tikt galā ar visgrūtākajiem uzdevumiem.

93bf4a609a03c0aaf93509e302ad6569

 

MAKITA tika nodibināta 1915. gadā. Tolaik uzņēmums ražoja apgaismojuma iekārtu, motorus un transformatorus.

Zīmola ražotie instrumenti ir domāti gan profesionāļiem, gan amatieriem. Lai uzlabotu instrumentu lietotāju darba vidi, tika uzsākta ekoloģisku instrumentu ražošana ar putekļu nosūkšanu, kā arī zema trokšņa urbjmašīnas un zemas vibrācijas instrumenti.


 

Jau vairāk nekā 20 gadus amerikāņu uzņēmums GERBER ir medību un zvejas piederumu dizaina un inovāciju līderis pasaules tirgū.

GERBER kompānija pirmā pasaulē piedāvāja ar vienu roku atveramus daudzfunkcionālus, viegli maināmus cietā metāla zobiņus stieples griešanai.

Prestižos GERBER instrumentus lieto augsta ranga NATO karaspēku virsnieki.


 

IITTALA Group ir FISKARS Group daļa, kas ražo plašu produktu klāstu virtuvei, galda servēšanai un citām mājas telpām. Ziemeļvalstīs šī grupa ir savas nozares līdere, un tā sevī ietver tādus preču zīmolus, kā Iittala, Arabia, Hackman, Fiskars, Rörstrand un Höganäs Keramik.

Lielāka daļa IITTALA produktu tiek ražoti Somijā. Stikla izstrādājumi tiek ražoti IITTALA un Nuutajärvi stikla darbnīcās, keramikas izstrādājumi – Arabia keramikas darbnīcās, bet virtuves piederumi – Sorsakoski virtuves piederumu rūpnīcā.