Par mums

Kas mēs esam?

Mocevičiaus firma „GINALAS“ savu darbību uzsāka 1993. gadā. Uzņēmums tika dibināts pēc līguma parakstīšanas ar lielāko motorzāģu ražotāju – Vācijas uzņēmumu STIHL. Šis līgums nodrošināja STIHL produkcijas izplatīšanu, kā arī tirdzniecības un produktu apkopes tīkla izveidošanu Lietuvā. Latvijā "Ginalas" ienāca 2012. gada vasarā.

Savas pastāvēšanas laikā „GINALAS“ importēto preču saraksts ir paplašinājies no STIHL instrumentiem līdz 6 dažādu ražotāju produkcijas importam: STIHL, FISKARS, MILWAUKEE, MAKITA, GERBER un IITTALA

Stihl.Ginalas.lv

Šobrīd STIHL produkcija tiek pārdota vairāk nekā 70 specializētās tirdzniecības vietās Lietuvā un vairāk nekā 40 specializētās tirdzniecības vietās Latvijā, kurās tiek veikts arī kvalitatīvs instrumentu remonts. STIHL ierīces var iegādāties arī interneta veikalā stihl.ginalas.lv, izvēloties piegādi uz mājām vai izņemšanu pie tirdzniecības pārstāvja ar iespēju saņemt detalizētu konsultāciju, ierīces sagatavošanu un demonstrēšanu. Vietnē stihl.ginalas.lv mēs dalāmies ar idejām un padomiem Jūsu dārzam - no pareizas zāliena kopšanas līdz "dari pats" projektiem.

STIHL nozīmē - augstāko kvalitāti, pārbaudītas un uzticamas tehnoloģijas un praktiskas inovācijas

STIHL ierīces ir plaši pazīstamas un iemīļotas gan starp profesionāļiem, gan tiem, kuri rūpējas par piemājas dārzu vai lielāku saimniecību. STIHL produkti ir labākais palīgs ikdienas darbam mežsaimniecībā un lauksaimniecībā, dārzkopībā, ainavu veidošanā, celtniecībā vai piemājas pagalmā.

Pirmais STIHL zāģis tika radīts 1926. gadā Vaiblingenā, Vācijā. Uzņēmuma dibinātājs Andreas Stihl tiek uzskatīts par agrīnās motorzāģu ražošanas novatoru. STIHL ir pasaulē vislabāk pārdotais ķēdes zāģu zīmols kopš 1971. gada, un tas ir vienīgais zāģu ražotājs pasaulē, kas ražo arī ķēdes un sloksnes zāģiem. Ieguvis augstu pozīciju benzīna iekārtu segmentā, STIHL raugās nākotnē un pastāvīgi investē inovācijās, iekārtu ražošanā un kļūst par arvien spēcīgāku spēlētāju akumulatora ierīču, zāliena robotu un digitālo produktu segmentos. Šobrīd tās ir vienas no perspektīvākajām un visstraujāk augošajām produktu grupām.

eGinalas.lv

2015. gadā tika atvērts eginalas.lv interneta veikals, kurā pārdodam tādu augstākās kvalitātes, atzītu un pārbaudītu zīmolu preces, kā FISKARS - instrumenti dārzam, mājai un virtuvei, GERBER - tūrisma, aktīvās atpūtas preces, MILWAUKEE un MAKITA - celtniecības instrumenti.

ginalasinterjers.lv

IITTALA Group ir FISKARS Group daļa, kas ražo plašu produktu klāstu virtuvei, galda servēšanai un mājas interjeram. Ziemeļvalstīs šī grupa ir savas nozares līdere, un tās klāstā atradīsiet tādus autoritāti ieguvušus preču zīmolus, kā Iittala, Arabia, Hackman, Fiskars, Rörstrand un Höganäs Keramik. Lielāka daļa IITTALA produkcijas tiek ražota FISKARS grupas ražotnēs Somijā. Stikla izstrādājumi tiek ražoti IITTALA un Nuutajärvi stikla darbnīcās, keramikas izstrādājumi – Arabia keramikas darbnīcās, bet virtuves piederumi – Sorsakoski virtuves piederumu rūpnīcā. Latvijā IITTALA produkciju var iegādāties interneta veikalā ginalasinterjers.lv un veikalā, Aspazijas bulv.24.