Viens akumulators visiem instrumentiem

  

STIHL akumulatora dzīvžogu šķēres kopš to piedāvāšanas tirgū 2009. gada pavasarī ir kļuvušas par hitu. Tagad dārznieki un ainavu speciālisti var izvēlēties vēl četras "Cordless Power Range" sērijas ierīces ar litija-jonu baterijām – efektīvai palīdzībai visos veicamajos darbos. Ideāli piemērotas darbiem, kas jāveic pret troksni jutīgās vietās. Jaunie pārnēsājamie STIHL modeļi – pūtējs, divi krūmgrieži un viens ķēdes motorzāģis, kopā ar pārnēsājamo Viking zāles pļāvēju – strādā klusi, neizdala nekādas videi kaitīgas vielas, tiem nav nepieciešami barošanas avoti ar vadu, kā arī ir nodrošināta pilnīga kustību brīvība. Pateicoties inovatīvai mobilajai sistēmai, divi 36 V akumulatori un lādētājs ir saderīgi ar visām piecām "Cordless Powe" ierīču grupām. Gudri, inovatīvi, unikāli – tas ir STIHL!

Iegādājieties pie mūsu dīleriem:

MSA akumulatora ķēdes zāģis

Pirmais STIHL akumulatora zāģis! Tajā izmantota motorzāģu ražošanas pieredze un visas labās litija-jonu tehnoloģijas īpašības.

HSA akumulatora dzīvžogu šķēres

Dārznieki var uzticēties STIHL akumulatora dzīvžogu šķēru spēkam.

FSA akumlatora motorizkaptis

Darbs ar jaunajiem, jaudīgajiem STIHL akumulatora zāles pļāvējiem ir prieks ne tika kaimiņu ausīm. Jūs varat strādāt ātri bez jebkādiem barošanas vadiem, kuri ierobežo kustību brīvību..

BGA akumulatora pūtējs

Jaunākais STIHL BGA 85 akumulatora pūtējs gūst punktus par to, ka ir klusākais no visiem – bez jebkādiem barošanas vadiem vai benzīna.

VIKING akumulatora zāles pļāvēji

Jaunā zāles pļāvēju 3. sērija ir ideāli piemērota kompaktiem mauriņiem. Izvēlieties elektrisko ME 339 vai jauno akumulatora MA 339 zāles pļāvēju.

 

 
Saņemt jaunumus e-pastā