Motorzāģis STIHL MS 261 C-M ar M-Tronic sistēmu

Uzziniet vairāk par M-Tronic STIHL 2-MIX dzinējiem un citiem tehnoloģiskajiem jauninājumiem, kas piemīt STIHL MS 261 CM.

Optimāla dzinēja darbība jebkurā laikā

 

STIHL M-Tronic (M) dzinēja vadība

STIHL MS 261 C-M ķēdes motorzāģi – profesionāls, izcils sniegums, tikko uzsākot darbu. Nav svarīgi, vai Jūs tikai sākat strādāt, esat jau kādu laiku strādājis, vai atkal iedarbināt dzinēju pēc pārtraukuma – M-Tronic regulē aizdedzes laiku visos darba režīmos. Tāpat zāģis precīzi elektroniski mēra degvielas padevi, ņemot vērā apstākļus, piemēram, temperatūru, aukstumu, degvielas kvalitāti. M-Tronic saglabā iepriekšējos iestatījumus elektroniskajā mikroshēmā un atjauno tos pēc motorzāģa iedarbināšanas. Ja āra apstākļi ir vienādi, katru reizi uzsākot darbu ar motorzāģi, maksimālais dzinēja sniegums ir Jūsu pārziņā – netiek mainīti iestatījumi un netiek veiktas nekādas izmaiņas. Jūs ietaupāt laiku un darbu paveicat ātrāk.
 

Kombinētā svira ar apstādināšanas pogas funkciju

Pateicoties M-Tronic spējai elektroniski noteikt auksto vai silto sākumu, uz kombinētās sviras ir tikai viena sākuma pozīcija (▲). Precīzs degvielas daudzums, kas nepieciešams attiecīgajam sākumam, tiek padots automātiski. Jums nevajag uztraukties, kādā režīmā iestatīts zāģis – ar šo nelielo skaistuli Jūs varat uzsākt darbu ar pilnu ātrumu uzreiz pēc aukstās iedarbināšanas.

Jaudīgs, tīrs un efektīvs

 

Divtaktu dzinējs ar 2-MIX tehnoloģiju

Jaudīga rotācija un zemāka gāzu emisija – par to jāpateicas 50,2 cm³ darba tilpuma un 2,9 kW jaudas STIHL 2-MIX dzinējam. Šis divtaktu dzinējs ar 2-MIX tehnoloģiju apvieno četru kanālu tehnoloģijas cilindru un stratificētu uzlādes sistēmu. Rezultāts: spēcīga grieze un plašs apgriezienu diapazons, līdz 50% mazāk emisijas, līdz 20% mazāks degvielas patēriņš, salīdzinot ar tādas pašas veiktspējas STIHL divtaktu dzinējiem, kuri nav aprīkoti ar 2-MIX tehnoloģiju.

 

Mazprasīga uzraudzība

 

Ilgmūžīga gaisa filtrēšanas sistēma ar gaisa sadali un HD2 filtru

MS 261 C-M Jūs piesaistīs, pateicoties filtra ilgmūžībai. Šim zāģim ir uzstādīta ilgmūžīga gaisa filtrēšanas sistēma, kas novirza gaisu un tādā veidā attīra no lielākajām netīrumu daļiņām, un tas nozīmē, ka gaisa filtram ir mazāk darba. HD2 filtrs izgatavots no polietilēna, tātad tā atveres ir līdz 70% mazākas, nekā filtriem, kas ir izgatavoti no poliamīda. Pateicoties šai savai īpašībai, filtrs var aizturēt pat smalkākās putekļu daļiņas.

 

Tikai viens skatiens zem pārsega

Atveriet trīs viegli atveramus aizvarus, noņemiet pārsegu no vienas zāģa daļas un jau esat gatavi veikt trīs dažādus ķēdes motorzāģa apkopes darbus: varat iztīrīt gaisa filtru, pārbaudīt sveces un iztīrīt cilindra ribas.
 

STIHL Ematic ķēdes eļļošanas sistēma

Varat noregulēt eļļas sūkni tā, lai tiktu padots izmantotajam zāģēšanas aprīkojumam vai koksnes veidam piemērots eļļas daudzums. Precīzi izmērīts ķēdes eļļas daudzums tiek padots tieši tur, kur tas nepieciešams. Tas līdz 50% samazina ķēdes eļļas patēriņu atkarībā no koksnes veida un izmantotā zāģēšanas aprīkojuma.