Motorzāģis STIHL MS 261 C-M ar M-Tronic sistēmu

Zāģēšana ir kļuvusi par vienkāršu darbu! Tādas īpašībās kā profesionālā pretvibrācijas sistēma un STIHL ātrā ķēdes nospriegošana Jums sniegs daudz labuma.

Lieliska vadība un optimāla veiktspēja

 

Profesionālā pretvibrācijas sistēma 

Tieši pārbaudītās pretvibrācijas sistēmas dēļ STIHL MS 261 C-M benzīna ķēdes motorzāģis strādā ievērojami gludāk. Tā vibrācijas līmenis sasniedz tikai 3,5 m/s², tas nozīmē, ka zāģi ir ērtāk lietot un darbam nevajag daudz spēka.
 

 STIHL .325" (RS) vājas vibrācijas zāģis

STIHL .325" (RS) ķēdes motorzāģis efektīvi slāpē virssprieguma enerģijas nodošanu uz sliedi un ievērojami samazina lietotājam radīto vibrāciju. Šis ķēdes motorzāģis izceļas arī ar iespaidīgām mīkstās zāģēšanas īpašībām, mazāk vibrē un lieliski darbojas.

 

Diecast dzinēja pārsegs no magnija un nerūsējošā tērauda izpūtējs

Augstas kvalitātes materiāli nodrošina ilgu izstrādājuma darbību, kā arī nelielu (tikai 5,2 kilogrami) benzīna motorzāģa svaru.
 

Kompakts izmērs – ērta lietošana

Ciets korpuss, gluda virsma un kompakts izmērs aizsargā ierīci no aizķeršanās un sapīšanās apģērbā vai zaros.
 

 Ergonomiska roktura pozīcija

Ļauj Jums manevrēt ar motorzāģi precīzi un droši, bez nevajadzīgas spriedzes.

 Ātra un vienkārša iedarbināšana

Dekompresijas vārsts un ElastoStart

Kopā ar ElastoStart dekompresijas vārsts samazina vilkšanas spēku uz startera auklu un tādā veidā atvieglo dzinēja iedarbināšanu. Tas notiek tāpēc, ka dekompresijas vārsts samazina spiedienu ierīces iedarbināšanas laikā.

 Ērti lietot

Piestiprināti uzgriežņi

Mainot motorzāģa zāģēšanas piederumus, nav iespējams izņemt uzgriežņus, jo tie ir piestiprināti pie vāka. Tāpēc tos nekad nepazaudēsiet.

STIHL ķēdes sānu spriegotājs

Ķēdes motorzāģi varat viegli nospriegot, izmantojot sānā uzstādīto ķēdes spriegotāju. Tādā veidā Jūs izvairīsieties no kontakta ar aso motorzāģa ķēdi.

STIHL uzpildīšanas sistēma

Degvielas un eļļas tvertnēm ir lielas atveres, tāpēc Jums būs viegli tās piepildīt. Degvielas tvertne ir caurspīdīga, tāpēc vienmēr varat redzēt degvielas līmeni. STIHL patentētos speciālos tvertņu vāciņus var viegli atvērt un aizvērt, neizmantojot nekādus instrumentus.