Akumulatora pūtējs

Jaunākais STIHL akumulatora pūtējs ir aprīkots ar augstākās klases akumulatora parametriem un jauno litija jonu tehnoloģiju, tāpēc ir ērts, viegls un kluss.

Praktiskās detaļas – vadība ar vienu roku un ērta akumulatora pieslēgšana – nodrošina ergonomisku lietošanu. Šīs īpašības ļauj tīrīšanas darbus veikt vietās, kur nedrīkst radīt troksni.

Vienkārši lieliska jauda – STIHL elektrodzinējs (EC)

STIHL FSA 65 un FSA 85 akumulatora zāles pļāvējos ir uzstādīti elektroniski vadāmi (EC) elektrodzinēji, kuriem nav oglekļa suku. STIHL radīts, šis dzinējs ir ļoti efektīvs un gandrīz nenolietojams. Tādā veidā akumulatora nodrošinātā enerģija efektīvi tiek pārvērsta iespaidīgā darba rezultātā.

Mobils, tīrs un kluss

AP 80 (80 Wh), AP 120 (120 Wh) un AP 160 (160 Wh) litija jonu bateriju jauda slēpjas jaunajā BGA 85 akumulatora pūtējā. Tas nodrošina kustību brīvību, klusu darbu bez degvielas un bez jebkādiem vadiem.

Ērti un ekonomiski

Pūtēji ir ar zemu vibrācijas līmeni, strādā klusi un ir lieliski sabalansēti.

 Vienkārši un viegli kopjami

Darba sākšana ar STIHL akumulatora pūtēju ir viegla un droša – ar vienas rokas kontroli uz daudzfunkciju roktura var ātri un droši regulēt pūtēja darbu. Pūtēja baterijas nomaiņa neaizņem daudz laika.

 
Saņemt jaunumus e-pastā