Akumulatora pūtējs STIHL BGA 85

Nepārvarams pūšanas spēks

Lieliskas ziņas prasīgiem dārzniekiem un profesionāļiem: jaunākais BGA 85 akumulatora pūtējs ar 36 V klases akumulatoru ir klāt! Ierīce atbilst augstākajiem standartiem un ir viegli vadāma. Tā nopūtīs lapas, zāles paliekas, koksnes šķiedras no jebkuras virsmas, neaizņemot daudz laika. Jaudīgā ierīce palīdzēs veikt tīrīšanas darbus ap mājām, dārzos, parkos vai citās publiskās vietās, tiks galā ar mazām un lielām platībām, kā arī dažādiem šķēršļiem. Šai portatīvajai, jaudīgajai un klusajai ierīcei nav nekādu papildu vadu, kas traucē zem kājām, un tā neizdala nekādas kaitīgas vielas. Rezultāts – lieliska jauna akumulatora un dzinēja tehnoloģijas kombinācija no augstākās kvalitātes instrumentu ekspertiem. Tad ko var sagaidīt no STIHL!?

Priekšrocības

Priekšrocības

Jaunākais STIHL akumulatora pūtējs ir aprīkots ar augstākās klases akumulatora parametriem un jauno litija jonu tehnoloģiju, tāpēc ir ērts, viegls un kluss.

Sīkāka informācija

Sīkāka informācija

Jaunais STIHL akumulatora pūtējs apvieno gadu desmitos uzkrāto pieredzi ar modernu elektrodzinēja un akumulatora tehnoloģiju. Šī ierīce visās detaļās ir augstākajā tehnoloģiskajā līmenī. Šīs īpašības padara tīrīšanas darbus ērtus, klusus un tīrus, tādējādi mazinot Jūsu nogurumu.

 
Saņemt jaunumus e-pastā