Standarta aprīkojums

STIHL kvalitāte tiek mērīta detaļās. Šīm iekārtām ir daudz gudru ierīču vieglai un ērtai ekspluatācijai un uzturēšanai kārtībā.

Augstas kvalitātes alumīnija teleskopiskais rokturis ir viegli saliekams, padarot kompaktās tīrīšanas ierīces vieglāk vadāmas, pārvietojamas un kompaktas.

Nepieciešamā sprausla vienmēr ir pie rokas. Gan rotācijas, gan plakanās sprauslas var viegli ievietot integrētajās uzgaļu vietās zem priekšējā vāka.

Lai būtu droši, ka neviens no piederumiem netiks nozaudēts, visām tīrīšanas ierīcēm ir ērti turētāji – tīrīšanas birstei, mazgāšanas pudelītei un augstspiediena šļūtenei.

Stabils alumīnija rokturis ļauj augstspiediena tīrīšanas ierīces cilāt, nest un iekraut vēl vieglāk (tikai RE 118 un RE 128 PLUS).

Vada turētājs ļauj kārtīgi satīt elektrības vadu. Apakšējais vada turētājs pagriežas, lai vieglāk varētu izņemt vadu.

Jūs varat ieliet mazgāšanas līdzekli pudelītē, lai varētu pieveikt jebkuru grūti tīrāmu netīrumu. Mazgāšanas līdzekļa pudelīte ir uzstādāma uz smidzinātāja pistoles.

Plakanajā smidzinātājā ir integrēta spiediena regulēšana, lai izpildītu dažādus tīrīšanas uzdevumus.

Praktiska anti-twist uzmava pasargā augstspiediena šļūteni no sagriešanās darba laikā.
STIHL kvalitāte tiek mērīta detaļās. Šīm iekārtām ir daudz gudru ierīču vieglai un ērtai ekspluatācijai un uzturēšanai kārtībā.
 
Saņemt jaunumus e-pastā