"Multi" piederumi

 

Sūnu noņemšanas ierīce (MM-MF)

Vecās saknes un sūnas ir ne tikai netīras, bet arī slikti ietekmē citus augus. Tās veido biezu paklāju un neļauj ūdenim iekļūt augsnē, tādā veidā nepieciešamās vielas nepiekļūst mauriņam, lai nodrošinātu tā dzīvotspēju. Lai augi un mauriņš atkal izskatītos sulīgi un skaisti, sūnu noņemšanas piederums būs lieliski piemērots. Tas ātri un efektīvi izņem vecās saknes un sūnas pat no lielākas zāles.

 

Cilindriskā slaucīšanas suka (MM-KW)

Terasi un dārza taciņas ir grūti uzturēt tīras. Tas gandrīz nav iespējams. "Multi" sistēmas cilindriskā slaucīšanas suka ar mīkstiem, bet jaudīgiem gumijas asmeņiem iztīra vietas, pa kurām tiek staigāts un kur tiek daudz stāvēts.

Tā rotē pretēji iešanas virzienam, lai ātri un tīri notīrītu netīrumus, smiltis un granti no terases un citām atklātām vietām. Tāpat tā ideāli piemērota sniega un lapu notīrīšanai no mauriņa.

 

Slota (MM-KB)

Ar dabiskiem akmeņiem bruģēti celiņi ir ļoti populāri jebkurā dārzā. Diemžēl to grūtā tīrīšana vienmēr ir bijusi problēma. "Multi" sistēmas slaucīšanas suka rotē pretēji kustības virzienam, tāpēc darba laikā Jūs paliekat tīrs.

Smagos netīrumus un augsni bez liekām grūtībām var iztīrīt pat no nelīdzenām virsmām un bruģakmens, atstājot tīrus akmeņus un to savienojums.
 

Malu griezējs (MM-FC)

Nekas neizskatās tik nekārtīgi, kā nelīdzenas malas. "Multi" sistēmas malu griezējs palīdzēs izveidot kārtīgas un tīras mauriņa, taciņu, piebraukšanas ceļu un puķu dobju malas. Tas griež dziļi līdz saknēm, tādējādi izveidojot mauriņam ideālu līniju.

Tas, kas agrāk prasīja daudz laika un pūļu, tagad ir viegli, ātri un rūpīgi izdarāms.

 

 Augsnes irdinātājs (MM-BK)

Uzirdina augsni un sasmalcina kunkuļus, lai augsnē būtu labākie apstākļi augu augšanai. Saknes attīstās labāk un ātrāk, jo tiek veicināta uzturvielu uzņemšana. "Multi" sistēmas augsnes irdinātājs palīdz sasmalcināt cieto augsni vai samaisīt smilšainu augsni, nebojājot saknes.

Var strādāt ar diviem vai četriem nažiem.

 

Augsnes frēze (MM-BF)

Cietas, mālainas augsnes smalcināšana bieži ir smags darbs. Ja vēlaties pārkultivēt augsni vai sagatavoties jaunai sezonai pēc ziemas, vai vienkārši kaut ko iestādīt jaunā vietā – "Multi" sistēma ir tas, kas Jums nepieciešams.

"Multi" sistēma padara smagākos darbus Jūsu vietā pat cietā augsnē.

 

 Aerators (MM-RL)

Ja mauriņš izskatās veselīgs un zaļš, ticamāk, ka tas var elpot. Ļoti svarīgi ūdenim, barības vielām un minerāliem ļaut iekļūt Jūsu mauriņā. Veicinot derīgo mikroorganismu attīstību, saknēm ir vieglāk augt dziļumā, tādā veidā aizsargājot no citiem ārējiem faktoriem, tāpēc ir svarīgi aerēt mauriņu ar STIHL "Multi" sistēmu.

 
Saņemt jaunumus e-pastā