Iespaidīgas ierīces īpašības

Detalizētāk par modernāko tehnoloģiju: MSA 160 C-BQ

STIHL pieredze kopā ar elektrodzinēju un akumulatora tehnoloģiju ir pārnesta uz jauno MSA C-BQ akumulatora ķēdes zāģi, kurš ir apgādāts ar modernākajām un jaudīgākajām tehnoloģijām augstākajā STIHL kvalitātē visās detaļās. Šīs īpašības padara zāģēšanas darbus ērtus, klusus un tīrus, tādējādi atvieglojot Jums darbu.


 

160 Wh litija-jonu akumulators

Jaudīgs litija jonu akumulators ar 160 Wh enerģijas ietilpību strādā ar ķēdes zāģi ilgāk un ražīgāk – līdz 35 minūtēm – un veic aptuveni 150 gab. 10 cm diametra griezumus*. Vienkārša baterijas iedarbināšanas sistēma ar ātru baterijas uzlādi.

 * Akumulatora ķēdes zāģa ražība atkarīga no lietotāja.
 

Jauna un tikai ekskluzīvi no STIHL: ¼ Picco Micro 3 (PM3) motorzāģa ķēde

Šī mazu izmešu un vibrācijas motorzāģa ķēde radīta speciāli vieglajiem un kompaktajiem motorzāģiem. Liela zāģēšanas ražība šeit ir kombinēta ar augstu zāģēšanas kvalitāti un ērtu darbu. Labo rezultātu nodrošina plakanā un šaurā konstrukcija, kas tiek piedāvāta kopā ar mazu ķēdes soli.


 

 

STIHL Rollomatic E mini 30 cm motorzāģa sliede

Ar MSA 160 C-BQ Jūs varat viegli nozāģēt zarus un kokus līdz 20 cm diametrā.
 

Elektroniski vadāms STIHL elektrodzinējs (EC)

STIHL elektrodzinējam nav oglekļa suku, tāpēc tas mehāniski gandrīz nedilst, tādā veidā nodrošinot dzinēja efektivitāti un ievērojami apsteidzot tradicionālos elektrodzinējus.
 

Ātrā ķēdes spriegošana (B)

Nospriegojiet ķēdi bez jebkādiem instrumentiem. Ātrā STIHL ķēdes spriegošana – ātra, viegla, uzticama un droša. Vienkārši atbrīvojiet piedziņas zvaigznītes vāku un grieziet spriegošanas slēdzi tik ilgi, kamēr ķēde tiek nospriegota. Šāds spriegošanas veids ļauj izvairīties no kontakta ar aso ķēdi.
 

STIHL uzpildes sistēma

Eļļas tvertnei ir liela uzpildīšanas atvere, kas ļauj piepildīt to bez eļļas izlīšanas. Patentēta speciāla STIHL tvertnes noslēgšana un atvēršana bez jebkādiem papildu instrumentiem.
 

 Funkcionāls dizains

Dzinēja korpusam ir līdzena virsma ar noapaļotām malām, lai ierīce neķertos, griežot zarus. Ķēdes zāģim nepielīp lielākā daļa netīrumu, turklāt to ir vienkārši notīrīt.

 

Priekšējais rokas aizsargs

Līdzīgi kā visiem STIHL ķēdes zāģiem, MSA 160-BQ ir priekšējais rokas aizsargs, kas uzstādīts uz diviem gultņiem. Nospiežot priekšējo rokas aizsargu, Jūs mehāniski apstādināt ķēdi.
 

Ātrās apstādināšanas Super ķēdes bremze (Q)

STIHL piedāvā bremžu sistēmu, lai nodrošinātu papildu drošību. Zāģēšanas ķēde apstājas sekundes laikā ne tikai, ja ir pietiekami spēcīgs atsitiens atpakaļ vai pēc priekšējās rokas bremzes aktivizēšanas, bet arī atlaižot aizmugures rokturi.
 
Saņemt jaunumus e-pastā