Vairāk baterijas jaudas. Vairāk uzticamības.

Jūs varat uzticēties STIHL.

Jaunākais akumulatora ķēdes motorzāģis piedāvā Jums vairāk nekā tikai augstākās klases akumulatora zāģa zāģēšanas jaudu – pateicoties jaunajai litija-jonu tehnoloģijai, tas kļuvis mobils, tīrs un kluss. Praktiskas detaļas, piemēram, ātrā ķēdes nospriegošana, nodrošina acīmredzamu ergonomiku. Šīs īpašības ļauj zāģēt pret troksni jutīgās vietās, tādās kā apdzīvoti rajoni, parki vai citas iestādes, nevienu netraucējot.

Mobili, tīri un klusu.

Jaunākās AP 160 litija-jonu baterijas (160 Wh) nodrošina jaudu jaunajam MSA – 160 C-BQ akumulatora zāģim. Tas nodrošina kustību brīvību bez degvielas un klusu darbu bez kabeļa.

Ērti un ergonomiski

Ķēdes motorzāģiem ir zems vibrācijas līmenis, tie strādā klusi, ir lieliski sabalansēti un viegli vadāmi. Zemais roktura vibrācijas līmenis mazina nogurumu. Ātra ķēdes spriegošana (B), kas iekļauta standarta aprīkojumā, ļauj Jums nospriegot ķēdi viegli un ērti bez jebkādiem instrumentiem un kontakta ar aso ķēdi.

Vienkārši un praktiski

Iedarbināt un sākt darbu ar STIHL akumulatora zāģi ir viegli un vienkārši, pateicoties fiksēšanas svirai un slēdzim. Baterijas nomaiņa ilgst tikai dažus mirkļus.
 
Saņemt jaunumus e-pastā