Jaunais STIHL MS 362 C-M

STIHL MS 362 C-M ar M-Tronic piedāvā vēl vairāk iespaidīgu funkciju, kas Jūs pārsteigs.

Piemēram: jaunā ilgstošas filtrēšanas ierīce ar ciklona attīrīšanu un HD 2 filtru. Šis filtrs uzticami sargā dzinēju no smalkiem putekļiem, turklāt to ir viegli tīrīt. Ja Jūsu vietā tiek izdarīts tik daudz, varat koncentrēties uz svarīgāko – uz savu darbu.

 

IIzturība un spēks

Ilgstošas darbības gaisa filtra ierīce ar ciklona tīrīšanas funkciju un HD2 filtru

Ilgi kalpo un labāk tīra: motorzāģis MS 362 C-M izceļas ar gaisa filtra ilgmūžību. Ilgstošas darbības filtrēšanas sistēmas dēļ lielās netīrumu daļiņas tiek attīrītas jau ciklona tīrīšanas laikā un galvenais filtrs tiek mazāk piesārņots. Tas ir izgatavots no speciāla polietilēna, un tā poras ir par aptuveni 70% mazākas, salīdzinot ar tradicionālajiem filtriem, tāpēc tas savāc pat smalkākās daļiņas. Turklāt tas neuzsūc eļļu un ūdeni un ir viegli, bez instrumentu palīdzības izņemams un vienkārši tīrāms. Ja ir stiprs piesārņojums, filtru var tīrīt ar speciālu STIHL tīrīšanas līdzekli vai ziepjūdeni.

Dzinējs STIHL 2-MIX

Pilna jauda, uz pusi mazāk piesārņojuma: dzinējs STIHL 2-MIX apvieno četru kanālu cilindru un pūtes aprīkojumu. Šādā veidā optimāli tiek sadedzināta degviela un tiek panākta liela jauda ar lielu griezes momentu plašā apgriezienu diapazonā – par aptuveni 50% samazinot piesārņojuma daudzumu un līdz 20% samazinot degvielas patēriņu, salīdzinot ar līdzīgas jaudas divtaktu dzinēju STIHL bez 2-MIX tehnikas.

Vienkārši un efektīvi

STIHL ElastoStart ir dekompresijas vārsts

Kopā palīdz iedarbināt labāk: dekompresijas vārsts kopā ar ElastoStart samazina iedarbināšanas auklas rāvienam nepieciešamo spēku un atvieglo iedarbināšanu. Tas notiek, jo iedarbināšanas laikā dekompresijas vārsts samazina spiedienu.

Profesionālais antivibrācijas aprīkojums

Mierā slēpjas spēks: antivibrācijas aprīkojums samazina vibrāciju, pateicoties sistēmai, kas sastāv no amortizatoriem un speciālām atsperēm starp dzinēju un rokturi, kas taupa spēku un nodrošina precīzu darbu.

Vieglāk atskrūvējamas skrūves

Vāku ātri un vienkārši var noņemt, atbrīvojot trīs viegli atskrūvējamas skrūves. Bez pūlēm varēsiet pārbaudīt un iztīrīt gaisa filtru, aizdedzes sveci un cilindra ribas.

Uzgriežņi, kas aizsargāti pret nozaudēšanu

Mainot zāģēšanas aprīkojumu, vairs nenozaudēsiet piedziņas zvaigznītes vāciņa uzgriežņus, jo tie ir iebūvēti vāciņā.

 
Saņemt jaunumus e-pastā