Jaunie elektriskie ķēdes zāģi STIHL

Pareiza izvēle jebkuram gadījumam


 Elektriskie zāģi STIHL nepiesārņo vidi, un tos var izmantot tur, kur ir elektroenerģijas padeve. Jaunākās paaudzes zāģi ir dažādu veidu. Nav svarīgi, vai Jūs esat amatieris vai profesionālis – atradīsiet sev piemērotu zāģi. STIHL MSE 170 C-BQ un MSE 210 C-BQ īpaši pielāgoti zāģēšanas darbiem ap māju, pagalmā un dārzā, malku tie sazāģē acumirklī. Ja saistībā ar darbu zāģi izmantojat biežāk, STIHL MSE 210 C-BQ ir paredzēts tieši Jums – koksni tas zāģē ātri un precīzi. Jaunajiem modeļiem ir kāda kopīga iezīme – tie rada labu iespaidu, pateicoties ideālajām zāģēšanas īpašībām, ērtajai vadībai, uzlabotajām funkcijām un modernajam dizainam.

Jaudīgs un izturīgs

Augstas kvalitātes elektriskais dzinējs

Spēcīgāks, ātrāks un labāks. Pateicoties lielākai jaudai un ķēdes ātrumam, ar jauno elektrisko zāģi STIHL darbs ir par 20 procentiem efektīvāks, salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem.

Ilgtermiņa apkalpošana

Metāls iztur laika pārbaudi – jaunās piedziņas ar metāla zobiņiem šo instrumentu padara vēl spēcīgāku un izturīgāku.

Viegla vadība – pilnīga iekārtas kontrole

Ķēdes bremze STIHL QuickStop Super

Ļoti efektīva – tiklīdz atbrīvosiet gala sviru, ķēdes bremze izslēgs elektrodzinēju un ķēdes motorzāģis apstāsies.

Balsta zobiņi
Drošs un precīzs griezums: balsta zobiņi nofiksē zāģi pie pamatnes, un tādā veidā var veikt precīzu zāģēšanu.

Ergonomisks un mīksts rokturis

Stingrs satvēriens, pateicoties mīkstajam rokturim. Jaunajam elektriskajam zāģim STIHL ir ergonomiski veidots mīksts rokturis, kas atrodas kāta aizmugurējā daļā un nodrošina labāku kontroli un stingru ierīces turēšanu.

Vienkārši lielisks dizains

Ķēdes eļļošanai nav nepieciešami nekādi instrumenti

Ķēdes zāģi var regulēt ātri un vienkārši, turklāt Jums nebūs nepieciešami nekādi instrumenti.
 

Moderna aizsardzība pret pārslodzi

Darbs bez pārslodzes. Ja Jūsu zāģis pārkarsīs, tas automātiski izslēgs dzinēju, aktivējot sarkano pārslodzes pogu. Pēc brīža dzinējs būs atdzisis, un atkal varēsiet atgriezties pie darba.

Moderna sistēma Softstart

Vieglā iedarbināšana ļaus Jums vienkāršāk uzsākt darbu. Darba uzsākšanas strāvas ierobežotājs aizsargā elektrības avotu, kad ieslēdzat zāģi. Tas nozīmē, ka zāģi varat lietot arī tad, ja elektrības padeve ir vāja.
 
Saņemt jaunumus e-pastā