Labums STIHL lietotājiem

Astoņas uzlabotas funkcijas, kas atvieglos Jūsu darbu.

Lielisks sniegums, augstas kvalitātes griezums

 

Lielisks sniegums, augstas kvalitātes griezums

Lieliska kombinācija: zems vibrācijas līmenis, mazs atsitiena spēks, ¼" Picco motorzāģa ķēde un sliede ir radīti tā, lai būtu lieliski piemēroti STIHL MS 150 TC-E dzinējam. Dzinēja spēks tiek pārvērsts jaudīgā zāģēšanā, kas nodrošina precīzāku un labāku griezumu.

 

Degvielu taupošs dzinējs

Maisījuma starpība: divtaktu dzinējs ar 2-MIX tehnoloģiju var lepoties ar četru kanālu cilindru. STIHL MS 150 TC-E ir šī tehnoloģija, kas ne tikai samazina degvielas patēriņu līdz pat 20 procentiem, bet arī līdz 70 procentiem samazina izmešu daudzumu, kas jau pašlaik atbilst ES II emisijas standartam, kurš būs spēkā 2014. gadā.
* Salīdzinot ar tās pašas kvalitātes klases STIHL divtaktu dzinējiem, kuriem nav 2-MIX tehnoloģijas.

Viegli lietot

 

Vieglais čempions: STIHL MS 150 TC-E ir vieglākais ķēdes motorzāģis STIHL sortimentā, tas sver tikai 2,6 kilogramus. Pateicoties tādām detaļām kā nerūsējošā tērauda izpūtējs, motorzāģis ir ļoti viegls, bet darbs ar to nav tik nogurdinošs. Pateicoties līdzenai zāģa virsmai, noapaļotajām kontūrām un kompaktajam izmēram, ar šo ierīci ir ļoti patīkami strādāt.

 

Sagatavoties, uzmanību, griežam! Zāģī uzstādīta moderna STIHL ErgoStart sistēma. Šī iemesla dēļ STIHL MS 150 TC-E ir iedarbināms bez lielām pūlēm. Noslēpums ir papildu atsperē, kas uzstādīta starp kloķvārpstu un startera auklas spoli, kā arī ierīcē, kura samazina dzinēja iedarbināšanai nepieciešamo vilkšanas reižu skaitu. Turklāt mikroprocesora iedarbināšana aizsargā no pēkšņa atsitiena.

Vienkārša kontrole un uzturēšana

 

Gaisa filtrēšanas sistēma, kam viegli veikt apkopi

 Tīrs gaiss: karburatoru var aizsniegt bez jebkādiem instrumentiem, tāpēc Jums pietiks ar vienu soli, lai iztīrītu filtru.
 

Izvelkams pārnēsāšanas gredzens

Izturīgs rokturis: izvelkams pārnēsāšanas gredzens ļauj ķēdes motorzāģi nolaist līdz pat zemei vai pieāķēt pie drošības virves.

 

 Moderna uzpildīšanas sistēma

Uzpildīt degvielu vai smēreļļu ir pavisam viegli: degvielas un smēreļļas tvertnes ir aprīkotas ar lielām atverēm un speciāliem, STIHL patentētiem vāciņiem, tāpēc degvielu un smēreļļu varat ieliet, neizmantojot papildu instrumentus un neaizlejot garām. Pateicoties caurspīdīgai degvielas bākai, vienmēr zināsiet, cik degvielas Jums vēl ir atlicis.

 

 Motorzāģa ķēdes spriegošana no sāniem

Vairāk nekādu nokarājušos ķēžu! Izmantojot sānos uzstādīto ķēdes spriegotāju, Jūs varat droši un bez lielas piepūles nospriegot sava motorzāģa ķēdi.