Jaunais zemes urbis STIHL BT 130

Inovācijas un progress


Jaunais zemes urbis STIHL BT 130, pateicoties degvielu taupošajam dzinējam 4-MIX, viegli un ātri ieurbjas zemē. Tikpat iespaidīgs ir tā vibrāciju slāpējošais rāmis, daudzfunkciju rokturis, lielais un ērtais spilvens un vienīgās šāda veida QuickStop urbšanas bremzes. Ar šo ierīci ir ērti un vienkārši darboties. BT 130 ir ideāla ierīce žoga stabu vietu, augu stādīšanas bedrīšu un pamatu vietu urbšanai.

Lielisks sniegums

Dzinējs STIHL 4-MIX

Augsta kvalitāte, zems degvielas patēriņš. STIHL 4-MIX 1,4 kW dzinējs apvieno divtaktu un četrtaktu dzinēju priekšrocības – taupa degvielu, lieliski darbojas, ir ļoti jaudīgs un ar ātru griezes momentu.

lgi kalpojoša gaisa filtrēšanas sistēma

Gaisa filtrēšanas sistēma saglabājas tīra pat tad, ja strādājat netīrā vidē. Ilgi kalpojoša gaisa filtrēšanas sistēma un speciālo karburatorā integrēto sastāvdaļu sērija droši aizsargā dzinēju, tāpēc tas jātīra ļoti reti.

 

Ērta vadība

Daudzfunkciju rokturis

Visas dzinēja vadības funkcijas ir iestādītas kreisajā rokturī, un zemes urbi ir viegli vadīt ar vienas rokas pirkstiem. Strādājot ar urbi, rokas netiek izmantotas, lai kaut kur citur pārslēgtu vadības taustiņus.

Vibrāciju slāpējošs rāmis

Pastāvīgam darbam – vibrāciju slāpējošais rāmis nodrošina ievērojami mazāku vibrāciju. Pateicoties tam, strādājot ar ierīci ir mazāks nogurums, īpaši, ja jāstrādā ilgi vai jāurbj lielas platības.

Liels balsta spilvens

Vienmēr blakus – lielais balsta spilvens urbšanas laikā balsta strādnieka ķermeni vai kājas, tāpēc urbi var precīzāk un vieglāk vadīt urbšanas laikā.

Universālie urbšanas rīki

STIHL plašā izvēlē piedāvā dažādus urbšanas rīkus, tāpēc būsiet atbilstoši sagatavojies jebkādiem darbiem.

Efektīva aizsardzība

Urbja bremze QuickStop

Drošība pirmajā vietā. Urbja bremze QuickStop ar atbrīvošanas sviru nekavējoties apstādina urbi, ja tas iesprūst zemē. Urbja lietotājs aktivizē sviru ar augšstilbu. Urbja bremze darbojas arī kā slēdzis, kas bloķē griešanos uz pretējo pusi – iestrēgušo urbi var izvilkt ar rokām.
 
Saņemt jaunumus e-pastā