Detalizētāk par modernajām tehnoloģijām

Lai panāktu labākus rezultātus, STIHL no savas desmitiem gadu krātās pieredzes zina, kas ir svarīgi, radot būvniecības instrumentus. Lūk, kāpēc mūsu griezēji ir pirmā izvēle būvlaukumos visā pasaulē. TS 410/TS 420 demonstrē šo līdera lomu ar saviem iespaidīgajiem jauninājumiem.

2-MIX dzinējs ar caurpūšanas sistēmu

STIHL divtaktu "2-MIX" tehnoloģijas dzinējs, kam piemīt liela jauda, lielisks vilkmes spēks un, salīdzinot ar tādas pašas jaudas STIHL divtaktu tehnoloģijas dzinējiem, kas nav "2-MIX", degvielas ekonomija līdz 20%.

VIDEO (708,28 KB)

 

Ciklona filtrēšanas sistēma

Pateicoties gaisa filtrēšanas aprīkojumam ar ciklona tipa attīrīšanu, nav nepieciešams katru dienu mazgāt filtru, un to var lietot ļoti ilgi. Sistēma nodrošina, ka, pirmo reizi iesūcot, tiek atdalīti 80% gaisā esošo putekļu un to daļiņu. Tās tiek savāktas nevis putu filtrā, kā parastajās sistēmās, bet atdalītas ar ciklona tipa attīrīšanas sistēmu un tikai tad novirzītas apkārtējās vides gaisā.

VIDEO (2,4 MB)

 

STIHL pretvibrācijas sistēma, kas mazina nogurumu

Speciālas atsperes mazina dzinēja vibrācijas nodošanu rokām. Tikai 3,9 m/s² TS 410 / TS 420 iekārtās, kas ir ievērojami mazāk, nekā Eiropas noteiktie limiti.

VIDEO (771,29 KB)

Skaņas līmenis    98.0 dB(A)

Trokšņa līmenis 109.0 dB(A)

 
Saņemt jaunumus e-pastā