Labums lietotājiem

Vieglāka izmantošana un jaunākā tehnoloģija

Visi, kas būvlaukumā strādā katru dienu, zina, kas ir svarīgākais, – pēc iespējas ātrāks augstākās kvalitātes darbs. Izmantojot STIHL TS 480i un TS 500i griezējus ar STIHL iesmidzināšanu, Jūs strādāsiet ātri, efektīvi un uzticami. STIHL griezēji ir precīzi, efektīvi, ļoti ērti lietošanai un ar jaunāko tehnoloģiju, Tāpēc Jūs varat koncentrēties uz to, kas ir svarīgākais, – uz darbu.

 Viegli iedarbināms

STIHL griezēju iesmidzināšanas sistēmai nav iesūkšanas sviras un akseleratora pozīcijas. Pateicoties automātiskam „auksts”/”silts” iestatījumam, nepieciešams tikai viens sākotnējais iestatījums. Kontroliera sistēma izmanto tikai tādus datus kā ārējā temperatūra, aukstums un degvielas līmenis, kā arī automātiski iestata uzsākšanai nepieciešamo degvielas daudzumu. Uzsākt ir daudz vieglāk nekā jebkad agrāk – pārslēdziet slēdzi no 0 uz I, iedarbiniet dzinēju un aktivizējiet akseleratoru. Nekādu darbības kļūdu nebūs!

Optimāla dzinēja jauda

Pateicoties jaunākajai STIHL iesmidzināšanas sistēmai, griezēja dzinēja jauda ir pasaules klases līmenī. 3,9 kW jaudas STIHL TS 480i un TS 500i griezēji darbojas par 20 % efektīvāk nekā STIHL TS 410 un TS 420 griezēji. Tāda jauda tiek panākta gandrīz tādā pašā cilindra tilpumā. Griezēji sasniedz augstus apgriezienus plašā dzinēja apgriezienu diapazonā, un tas ievērojami palielina to vilkmes spēju. STIHL TS 480i un TS 500i ir neaizvietojami, runājot par dzinēja iestatījumiem: mainoties darba apstākļiem, dzinēja vadības ierīces iestata precīzu darbību un vienmērīgu paātrinājumu.

Lieliska lietošana

Pateicoties augstajam griezes momentam un plašajam dzinēja apgriezienu diapazonam, STIHL TS 480i un TS 500i ir nejutīgs pret padeves spiedienu. Šie griezēji vienmērīgi padziļinās un rada gludu griezuma vietu. Speciāls augšējais rokturis atvieglo kontroli griešanas laikā, kad nepieciešams augstas precizitātes griezums. Pateicoties tam, ka nav karburatora, STIHL TS 480i un TS 500i griezēji ir vieglāki un radīti augstām prasībām. Šo griezēju stiprās puses atklājas, strādājot ierobežotos apstākļos, arī lieliskā jaudas un svara attiecība tajā sniedz savu ieguldījumu. Īsāk sakot, šie griezēji ir precīzi un viegli vadāmi, tāpēc Jums atliek tikai koncentrēties uz pašu griešanu.

Efektīva pretvibrācijas sistēma

STIHL iesmidzināšana divtaktu jaudas ierīci padara mehāniski vienkāršāku. Virzuļa modelis tika vienkāršots, un tagad tas ir vieglāks. Pateicoties tam, cilindrā veidojas mazāk masas svārstību un tādā veidā samazinās dzinēja vibrācija. Turklāt pārbaudītās atsperu detaļas samazina dzinēja vibrācijas nodošanu uz lietotāja rokām un plaukstām. Vibrācijas līmenis tiek samazināts līdz 2,2 m/s² (TS 480 i). Tas mazina ierīces lietotāja nogurumu un palīdz nodrošināt optimālu kontroli pat sarežģītos apstākļos.

Darbības novērtējums

Dati par griezēja dzinēju tā darbības laikā pastāvīgi tiek nolasīti. Kontrolieris automātiski fiksē jebkādas atkāpes elektroniskajās ierīcēs un saglabā šos datus atmiņā. Tas ļauj, strādājot ar ierīci, konstatēt jebkādas atkāpes vai nolasīt tās vēlāk. Līdz šim nevienai no STIHL ierīcēm nav bijis šādas priekšrocības.

MDG 1 diagnostika

MDG 1 dzinēja diagnostika tehnisko apkopi padara vienkāršāku nekā jebkad. Lai uzzinātu precīzu novērtējumu, pieslēdziet MDG 1 griezējam. Izmantojot speciālo datorizēto diagnostikas programmu, tiek pārbaudītas visas elektroniskās ierīces un nolasīta atmiņa. Tādā veidā pat nejaušas neprecizitātes var tikt pamanītas un izlabotas, tām vēl nepaspējot pāraugt visas detaļas bojājumā. Tas nodrošina optimālu tehnisko apskati.

Dzinēja diagnostika lielākai efektivitātei

Taupāt laiku – taupāt naudu. Precīza tehniskā apskate, izmantojot MDG 1, samazina apskates laiku līdz 50% un noslogotību tehniskās apskates nodaļā. Turklāt ātrā pārbaude dod iespēju mērķtiecīgam bojājuma remontam. Tā visa rezultāts – mazāk patērēta laika, mazāk dīkstāves un ātrāka atgriešanās pie darba.

Elektroniski vadāma degvielas iesmidzināšanas sistēma

Automātiska dzinēja regulēšana līdz 15% samazina degvielas patēriņu, salīdzinot ar STIHL TS 140 un TS 420 griezējiem. Par 0,7 kW lielāka dzinēja jauda tādā pašā laika periodā ļauj sagriezt vairāk materiāla un patērēt tikpat daudz degvielas. Ātrs darbs un ļoti precīza griešana ir pašsaprotamas lietas. Elektroniski vadāmā STIHL iesmidzināšanas sistēma ierīces darbības laikā automātiski pielāgo visus iestatījumus, tāpēc optimāla jauda un nevainojams darbs ir garantēti. Runājot par izturību, STIHL TS 480i un TS 500i nosaka jaunus kvalitātes standartus. Griezēji ir lieliski pārdomāti līdz sīkumiem, tie radīti un izgatavoti smagam darbam būvlaukumā. Augstākā STIHL kvalitāte – uz to patiešām varat paļauties.

 

 
Saņemt jaunumus e-pastā