Griezēji STIHL TS 480i un TS 500i

Jauna pasaules klase

STIHL TS 480i un TS 500i griezēji ar elektronisko degvielas iesmidzināšanas sistēmu ne tika nosaka jaunus dzinēju tehnoloģijas standartus – tie arī ir jaunie standarti. To jaunā tehnoloģija rāda ceļu uz priekšu, tāpēc šie griezēji ir neaizvietojami darbos būvniecības nozarē. Griezēji STIHL TS 480i un TS 500i smago būvniecības, inženiertehnisko un ceļu būvniecības darbu padara vieglu kā nekad iepriekš. Nav svarīgi, vai vēlaties griezt betonu, tēraudu vai sijas, caurules vai asfaltu, STIHL TS 480i un TS 500i griezēji šo uzdevumu paveiks daudz vieglāk un efektīvāk. Iepriekš nebijusī vieglā iedarbināšana, optimālā dzinēja jauda un ērtā kontrole padara šos kompaktos un jaudīgos griezējus par ideāliem instrumentiem. Tas vēl nav viss, ko piedāvā šīs īpašās mašīnas: tās ļoti efektīvi darbojas, pateicoties precīzai diagnostikai, tās ir viegli sakārtojamas, tāpēc tā ir lieliska izvēle arī no ekonomiskā viedokļa.

Pirmie pasaulē: STIHL elektroniski vadāma degvielas iesmidzināšanas sistēma

Pirmie pasaulē: STIHL elektroniski vadāma degvielas iesmidzināšanas sistēma

Pilnībā automatizēta dzinēja regulēšana ir ļoti atbilstoša lieliskai jaudai un patēriņam, un elektroniski vadāmā degvielas iesmidzināšanas sistēma garantē augsta līmeņa jaudu, veicot dažādus uzdevumus.

Labums lietotājiem

Labums lietotājiem

Visi, kas būvlaukumā strādā katru dienu, zina, kas ir svarīgākais, – pēc iespējas ātrāks augstākās kvalitātes darbs. Izmantojot STIHL TS 480i un TS 500i griezējus ar STIHL iesmidzināšanu, Jūs strādāsiet ātri, efektīvi un uzticami.

Par ierīci detalizētāk

Par ierīci detalizētāk

Jaunie TS 480i un TS 500i griezēji apvieno precizitāti, efektivitāti un ērtumu, izmantojot arī jaunāko tehnoloģiju. Tāpēc Jūs varat koncentrēties uz to, kas ir svarīgākais, – uz darbu.

 
Saņemt jaunumus e-pastā