Tiksiet galā ar jebko – benzīna pagarinātās dzīvžogu šķēres

Benzīna pagarinātās dzīvžogu šķēres STIHL palīdzēs ātri apstrādāt ļoti augstus, garus vai platus dzīvžogus. Siksna pāri plecam (tiek piegādāta ar HL 95 un HL 100) atvieglos darbu. STIHL piedāvā dažādas jaudas un vārpstas garuma (līdz 248 cm vai K modelim ar īsu 205 cm vārpstu) pagarinātās dzīvžogu šķēres

Jaunas ambīcijas dzīvžogu kopšanā

STIHL benzīna pagarinātās dzīvžogu šķēres radītas dažāda izmēra dzīvžogiem. Griešanas josla, kas tiek regulēta ar soļiem, kā arī praktisks cilpveida rokturis atvieglos darbu. Pēc vajadzības varat izvēlēties dažādas jaudas un vārpstas garuma augstgriezējus.

 
 

Viegla un ātra regulēš

Griešanas sliedi varat regulēt ar soļiem 135° diapazonā. To var nolocīt līdz vārpstai un nostiprināt, lai ietaupītu vietu transportējot vai uzglabājot.

RTS mugursoma

Ērta RTS mugursoma, kas pielāgojas personai, kura to pārnēsā, ir aprīkota ar regulējamu cilpu ergonomiskam darbam. Ideāli piemērota ilgstošam darbam. Paredzēta izmantošanai ar HL 95 un HL 100 augstgriezējiem.

Benzīna augstgriezēju priekšrocības:

  • Mobili – benzīna pagarinātajām dzīvžogu šķērēm STIHL nav vadu, un tie garantē labākos rezultātus, lai arī kādam mērķim tās lietosiet.
  • Ērti – griešanas sliede ir regulējama ar soļiem, to var pielocīt pie vārpstas, šādi ietaupot vietu transportējot vai uzglabājot.
  • Jaudīgs – dzinējs STIHL 4-MIX garantē augstu jaudu un ideālu griezes momentu ar mazāku izplūdes gāzu daudzumu un patīkamāku darbības skaņu – to visu piedāvā STIHL.
 
Saņemt jaunumus e-pastā