Akumulatora dzīvžogu šķēres HSA 65 un HSA 85

Pārnēsājamas, klusas un jaudīgas

 

STIHL dzīvžogu šķēres tagad ir arī akumulatora versijā. Ērtie HSA 65 un HSA 85 modeļi atbilst profesionāļu izvirzītajiem standartiem attiecībā uz zāģēšanas jaudu un darba komfortu. Tas, ko var sagaidīt no STIHL! Labākais ir tas, ka tās darbojas bez degvielas vai elektrības vada! Klusas dzīvžogu šķēres ir ideālas darbam pret troksni jutīgās vietās.

Ērtas, klusas akumulatora dzīvžogu šķēres ar jaudīgu litija-jonu bateriju. Naži ar zobiņiem, kas noasināti no vienas puses. Ideāla izvēle lieliem un maziem dārziem.

 Naži ar zobiņiem, kas noasināti no abām pusēm. Ideāla izvēle komerciālai lietošanai pret troksni jutīgās vietās, parku, dārzu un ainavu kopšanai.

 AP 80 akumulators

AP 80 akumulatoram ir 20 litija jonu šūnas, un tā uzglabā 36 V 80 Wh enerģijas. Ar AP 80 akumulatoru dzīvžogu šķēres var darboties līdz 45 minūtēm.
AP 160 akumulatoram ir 20 litija jonu šūnas, un tā uzkrāj 36 V 160 Wh enerģijas. Ar AP 160 akumulatoru dzīvžogu šķēres var darboties līdz 80 minūtēm.
 

Lādētāji AL 300 un AL 100

Abi lādētāji ir piemēroti lietošanai ar AP 80 akumulatoru, bet tiem ir atšķirīgs uzlādes spriegums. AL 300 ātrās uzlādes lādētājs darbojas ar augstāku uzlādes spriegumu nekā AL 100 standarta lādētājs. Uzlādes laiks ar AL 300 ātrās uzlādes lādētāju ir līdz 25 minūtēm, bet ar AL 100 standarta lādētāju – 70 minūtes.

 

 

Dzīvžogu šķēru asmeņu aizsardzība

Abām akumulatora dzīvžogu šķērēm komplektā ir griešanas nažu aizsargs, lai pasargātu asmeņus un nodrošinātu drošu transportēšanu.
 
Saņemt jaunumus e-pastā