Detalizētāk par ierīci

Iedarbināšana un darbs ar STIHL akumulatora trimeriem ar slēdzamu sviru un regulējamu slēdzi ir viegls un uzticams. Tāpēc FSA 85 pļaušanas ātrums ir viegli regulējams. Akumulatora nomainīšana neaizņem daudz laika. Gludā virsma ir viegli kopjama. Kad darbi pabeigti, zāles pļāvēju var piekārt pie sienas.

Šīs īpašības pļaušanas un kārtošanas darbus padara ērtus, klusus un tīrus, tā mazinot Jūsu nogurumu.

Litija-jonu akumulators

Jaudīgas litija-jonu baterijas ar 80 un 160 Wh enerģijas ietilpību un EC dzinēju, lai akumulatora trimeri varētu ilgāk pļaut un būtu ar lielāku pļaušanas efektivitāti – līdz 50 minūtēm vai 250 m² mauriņa * atkarībā no ierīces un izmantotā akumulatora.

* Akumulatora zāles pļāvēju darbs ir atkarīgs no baterijas uzlādes, izvēlētās baterijas, ierīces modeļa, zāles veida un individuālā darba tempa.

Pļaušanas spole ar auklu AutoCut C 4-2

Jaunās ierīces standartā tiek komplektētas ar zāles pļaušanas spoli AutoCut C 4-2. 2,0 mm diametra klusas pļaušanas aukla tiek regulēta automātiski, pļaušanas spolei pieskaroties zemei. Var pļaut līdz 20 cm augstu zāli. Nomainīt auklu šai pļaušanas spolei ir ļoti vienkārši, jo to nav nepieciešams izjaukt un aukla tiek uzpildīta no ārpuses.

Pļaušanas diametrs

Pļaušanas diametrs ir 300 mm (FSA 65) un 350 mm (FSA 85).

Elektroniski vadāms STIHL elektrodzinējs (EC)

STIHL elektrodzinējam (EC) nav oglekļa suku, tāpēc tas mehāniski nenolietojas kā tradicionālie elektrodzinēji. Enerģija tiek izmantota efektīvi. Citas priekšrocības: augsts griezes moments akumulatora zāles pļāvējiem ļauj izmantot papildu aprīkojumu bez reduktora mehānismiem. Nelielā ierīces masa ietekmē darba komfortu.

Cilpas veida rokturis

Ergonomiskas formas rokturi var regulēt bez papildu instrumentiem. Šādā veidā tiek iestatīts nepieciešamais roktura stāvoklis, atbilstoši strādājošā augumam.

Bloķēšanas svira

Bloķēšanas sviru izmanto drošības nolūkos. Tā neļauj ierīcei ieslēgties, kad tas nav vēlams.

Ierīces aizsargs

Ierīces aizsargu ir viegli uzstādīt, izmantojot divas skrūves. Aizsargs paredzēts, lai pļaušanas laikā aizturētu lidojošās sīkās lietas.

Uzkarināšanas cilpa

Ierīci var uzkarināt pie sienas un tādā veidā ietaupīt vietu.

Aizsardzības loks

Aizsardzības loks palīdz pļaut ap šķēršļiem un mauriņa malās. Tas standartā tiek piegādāts kopā ar modeli FSA 85, bet modelim FSA 65 to var uzstādīt papildus.

 
Saņemt jaunumus e-pastā