Priekšrocības no pirmā acu uzmetiena

Akumulatora trimeri nodrošina augstākās klases pļaušanu ar jaunāko litija-jonu tehnoloģiju, tāpat tie ir arī klusi un nepiesārņo dabu. Praktiskas detaļas, piemēram, cilpas veida rokturis, ko var pievienot bez instrumentu palīdzības, un vienkāršs darbs ar vadības sviru nodrošina lietotājam acīmredzamu ergonomiju. Pateicoties šīm īpašībām, Jūs varat darboties un pļaut vietās, kur nedrīkst radīt troksni.

 

Vienkārši lieliska jauda – STIHL elektrodzinējs (EC)

STIHL FSA 65 un FSA 85 akumulatora trimeros ir uzstādīti elektroniski vadāmi (EC) elektrodzinēji, kuriem nav oglekļa suku. STIHL radīts, šis dzinējs ir ļoti efektīvs un gandrīz nenolietojams. Tādējādi akumulatora nodrošinātā enerģija efektīvi tiek pārvērsta iespaidīgā darba rezultātā.
 

Mobili, tīri un klusi

Litija-jonu akumulatoru jauda paslēpta jaunajos FSA 65 (AP 80 / 80 Wh) un FSA 85 (AP 160 / 160 Wh) akumulatora trimeros. Tas nodrošina kustību brīvību bez degvielas un klusu darbu bez kabeļa.
 

Ērti un ergonomiski

Abas ierīces ir ar zemu vibrācijas līmeni, strādā klusi un ir lieliski sabalansētas. Tas ļauj apstrādāt pat šauras platības un vietas starp krūmiem.
 

Vienkārši un viegli uzturami

Iedarbināšana un darbs ar STIHL akumulatora trimeriem ar slēdzamu sviru un regulējamu slēdzi ir viegls un uzticams. Tāpēc FSA 85 pļaušanas ātrums ir viegli regulējams. Akumulatora nomainīšana neaizņem daudz laika. Gludā virsma ir viegli kopjama. Kad darbi pabeigti, zāles pļāvēju var piekārt pie sienas.
 
Saņemt jaunumus e-pastā