Dzinēja vadības sistēma STIHL M-Tronic

Nav svarīgi, vai darbu tikai sākat, jau kādu laiku strādājat vai atsākat to pēc īsa pārtraukuma – tehnoloģija M-Tronic nodrošina optimālu darbību visu dienu un katru reizi. Moderna dzinēja vadības sistēma automātiski iestata dzinēja aizdedzes laiku jebkurā darbības režīmā, precīzi elektroniski mēra degvielas padevi un pat ņem vērā ārējos apstākļus, piemēram, mainīgu temperatūru, augstumu un degvielas kvalitāti. Jums vairs neko nevajadzēs darīt, tikai ieliet degvielu un sākt darbu!

Vienkārši paraujiet auklu un sāciet

Pateicoties M-Tronic spējai elektroniski atšķirt auksto un silto iedarbināšanu, svira ir jāiestata tikai vienā sākuma stāvoklī. Precīzs nepieciešamais degvielas daudzums jebkurai darba uzsākšanai tiek padots automātiski. Jums nevajadzēs uztraukties par izvēli starp auksto un silto iedarbināšanu – vienkārši nospiediet “ON”, un jau esat sagatavojies darbam!

Vairs nekādas karburatora manuālās regulēšanas

Ir beigušies tie laiki, kad Jums vajadzēja tērēt laiku zāģa karburatora regulēšanai, jo sistēma M-Tronic automātiski pielāgo degvielas/gaisa maisījumu. Pašā M-Tronic “smadzeņu” centrā esošais daudzfunkciju kontrolieris automātiski regulē karburatora iestatījumus, izmantojot mikroprocesora un elektromagnētiskā vārsta tīklu. Sistēma pastāvīgi uzrauga, vai dzinējs tikai uzsāk darbu, darbojas tukšgaitā, darbojas ar daļēju vai pilnu slodzi, sistēma arī ņem vērā ārējos apstākļus, pielāgo maisījumu un tādā veidā taupa strādnieka laiku.

Optimāla darbība katru dienu

M-Tronic ne tikai taupa strādnieka laiku, bet arī pastāvīgi uzrauga un veic nepieciešamos regulējumus, šādā veidā nodrošinot dzinēja labāko darbību katru darba sekundi. Sistēma pielāgojas ārējiem apstākļiem, turklāt etalona maisījumi automātiski tiek līdzsvaroti līdz 25 procentiem (E25) – šādi tiek nodrošināta uzticama un labākā iespējamā darbība, izmantojot jebkāda veida degvielu.

 Ļoti labs paātrinājums

Šī instrumenta lietotāji novērtēs vēl vienu dzinēja STIHL M-Tronic īpašību – tā spontāno paātrinājumu un pastāvīgo maksimālo ātrumu. Šīs lieliskās īpašības nodrošina elektroniskā aizdedzes laika vai degvielas dozēšanas sistēma, tāpēc Jūs darbu varat uzsākt uzreiz – pat tad, ja iedarbināt aukstu zāģi.

Atmiņas funkcija

M-Tronic atmiņas funkcija ir patiešām gudra, jo sistēma atceras iepriekšējos iestatījumus. Iestatījumi elektroniskajā ierīcē tiek atjaunoti, kad zāģis atkal tiek iedarbināts. Tas nozīmē, ka pie vienādiem ārējiem apstākļiem tiek garantēta dzinēja labākā darbība – Jūsu laiks tiek taupīts, bet darbs tiek padarīts ātrāk.

 
Saņemt jaunumus e-pastā