4-MIX dzinējs

Balvas ieguvušais STIHL četrtaktu dzinējs ar divtaktu eļļošanas sistēmu. STIHL 4-MIX dzinējam ir abu – divtaktu un četrtaktu – dzinēju priekšrocības. Tam ir ne tika ievērojami lielāks griezes moments un lielāka griešanas jauda, bet tas arī izceļas ar mazāku vides piesārņošanu, vienkāršāku uzturēšanu un patīkamu skaņu.

Priekšrocības

  • Ekoloģisks: degviela labi sadeg, tāpēc atbilst stingrajām ES II gāzu izplūdes direktīvai.
  • Vienkārša tehniskā uzturēšana: izmantojot degvielas maisījumu, nav nepieciešama regulāra eļļošana.
  • Kompakts un viegls: kad par degvielu tiek izmantots benzīna un eļļas maisījums, tiek taupītas dzinēja daļas, turklāt nav nepieciešamas tādas svaru palielinošas daļas kā eļļas sūknis, eļļas vanniņa un eļļas filtrs, kā arī nav nepieciešams regulāri mainīt eļļu.
  • Kluss: patīkama skaņa, pat strādājot ar pilnu jaudu.
  • Jaudīgs: universāla izmantošana, pateicoties ļoti lielam vilkmes spēkam.

Darbība

Atšķirībā no citiem četrtaktu dzinējiem, šis STIHL 4-MIX strādā ar standarta benzīna-eļļas maisījumu (1:50). Jaunums ir tas, ka benzīna un eļļas maisījums caur apvedkanālu cilindra galvā tiek sadalīts pa visu dzinēju. Tā tiek eļļots viss dzinējs.

Viegli iedarbināms


Lai STIHL 4-MIX dzinēju būtu vieglāk iedarbināt, tajā ir uzstādīta dekompresijas sistēma, kas nodrošina to, ka dzinēja iedarbināšanas laikā vārsts paliek atvērts ilgāk. Tā tiek samazināts enerģijas patēriņš dzinēja iedarbināšanai.

Kompakts un viegls


Atšķirībā no parastajiem četrtaktu dzinējiem, kuriem ir atsevišķa degvielas un dzinēja eļļošanas sistēma, TIHL 4-MIX dzinējs tiek eļļots ar ļoti ātri sadegošu STIHL degvielas maisījumu. Turklāt nav nepieciešamas svaru palielinošas detaļas, piemēram, eļļas vanniņa un eļļas filtrs, kā arī nav nepieciešams regulāri mainīt eļļu.

 
Saņemt jaunumus e-pastā