2-MIX tehnoloģija

Augsta darba ražība un draudzīgums videi

 

Vairāk jaudas, bet mazāk izplūdes gāzu – tas viss iespējams, izmantojot divtaktu dzinēju ar STIHL tehnoloģiju 2-MIX. Šajā dzinējā cilindrs tiek saskaņots ar četru kanālu tehniku, kam ir ar virzuļiem regulējama izpūtes sistēma. Rezultāts ir uzmanības vērts: ar jaudīgo un vienlaikus ekoloģisko STIHL dzinēju 2-MIX tiek panākts augsts griezes moments plašā apgriezienu skaita intervālā, turklāt, salīdzinot ar parastajiem divtaktu STIHL dzinējiem bez 2-MIX tehnoloģijas, degvielas patēriņš samazinās līdz 20% un izplūdes gāzu daudzums – līdz 70%.

STIHL divtaktu dzinējs ar "2-MIX" tehnoloģiju, kas nodrošina ierīcēm jaudu pie jebkādas vilkmes un ietaupa līdz 20% degvielas. Četru kanālu cilindra un degmaisījuma recirkulācijas apvienojums. Tāpat par 70% tiek samazināts izplūdes gāzu daudzums. Atbilst izplūdes gāzu standartam ES II.

 Priekšrocības:

  • Efektīvs: liela jauda un efektīvs degvielas patēriņš.
  • Liels vilkmes spēks: augsts griezes moments plašā apgriezienu skaita intervālā.
  • Ekonomisks: līdz 20% mazāks degvielas patēriņš, salīdzinot ar tradicionālajiem STIHL divtaktu dzinējiem bez 2-MIX tehnoloģijas.
  • Ekoloģisks: līdz 70% mazāk izplūdes gāzu, salīdzinot ar tradicionālajiem STIHL divtaktu dzinējiem bez 2-MIX tehnoloģijas.
  • Perspektīvs: atbilst stingrajai ES II izplūdes gāzu direktīvai.

 

 
Saņemt jaunumus e-pastā