Sīkāk par motorzāģu sliežu modeļiem

STIHL motorzāģu sliedes radītas dažādiem darbiem un vajadzībām. Ir divas galvenās grupas: Rollomatic ar zvaigznīti priekšpusē un īpaši izturīgā Duromatic taisnā sliede.

 

STIHL Carving

 

Ļoti augstas kvalitātes motorzāģu sliede ar maza leņķa galu un stellīta pastiprinājumiem. Ideāli piemērota kokgriešanai un koku kopšanai, izmantojot ar ¼“ RM ķēdi.

STIHL Rollomatic E Mini Light

  Vieglas konstrukcijas sliede, paredzēta viegliem motorzāģiem un augstu esošu zaru zāģēšanas ierīcēm. Salīdzinot ar tradicionālajām ķēdēm, tās svars ir par 25% mazāks (35 cm gara sliede). Vieglākam darbam, īpaši izmantojot kopā ar augstgriezējiem vai griežot kokus ar maza diametra stumbru. 25 cm un 30 cm garas.

STIHL Rollomatic E Mini

 

Apvienojot šo ļoti šauro motorzāģa sliedi ar smalko motorzāģa ķēdi 3/8" "Picco Micro Mini 3" vai ar speciāli akumulatora zāģiem un MS 150/MS 150 T pielāgoto ķēdi 1/4" "Picco Micro 3", ļoti samazinās svars un palielinās zāģēšanas jauda. Līdzīgi kā visas STIHL motorzāģu sliedes, arī šis modelis tiek izgatavots no augstas kvalitātes hroma-molibdēna tērauda. Var iegādāties dažādu garumu sliedes.

 

STIHL Rollomatic E Light

 

Šīs vieglās konstrukcijas motorzāģu sliedes korpuss izgatavots no trīs ar elektrību sametinātām tērauda plāksnēm. Plāksnīšu lielākā daļa ir ar tukšumiem. Tie tiek aizpildīti ar poliamīdu, kas pastiprināts ar stikla šķiedru. Rezultāts: līdz 30% mazāks svars (40 cm garas sliedes), salīdzinot ar tradicionālajām sliedēm.

STIHL Duromatic E

   STIHL "Duromatic E" – ārkārtīgi izturīga motorzāģu sliede, paredzēta darbam ar vidējas un lielas jaudas motorzāģiem. Motorzāģu sliede izgatavota no masīva, ļoti izturīga tērauda. Īpaši noslogotais sliedes gals ir aizsargāts ar cietmetāla vairogu.

STIHL Rollomatic ES

 

STIHL "Duromatic E" – ārkārtīgi izturīga motorzāģa sliede, paredzēta darbam ar vidējas un lielas jaudas motorzāģiem. Motorzāģa sliede izgatavota no masīva, ļoti izturīga tērauda. Īpaši noslogotais sliedes gals ir aizsargāts ar cietmetāla vairogu.

 

 

STIHL Rollomatic E

 

STIHL "Rollomatic E" korpuss sastāv no trīs ar elektrību sametinātām metāla plāksnēm, no kurām vidējā ir ar tukšumiem. Priekšrocība: laba stabilitāte un vienlaicīgi mazs svars. Ņemot vērā plašo vajadzību spektru, STIHL motorzāģu sliedes "Rollomatic E" tiek izgatavotas ar divām dažādām sliedes galviņām.

 
Saņemt jaunumus e-pastā