Maksimāla precizitāte katrā savienojumā

Lai efektīvi izmantotu zāģa iespējas, jāizvēlas piemērota ķēde. STIHL piedāvā ķēdes dažādām vajadzībām un dažādām zāģu jaudas klasēm.

Motorzāģu ķēde Picco Micro Mini 3 (PMM3)


 
Pirmā mazas vibrācijas iesācēju līmeņa STIHL motorzāģu ķēde. Tā ir izturīga, ar mazu atsitienu un nelielas slodzes motorzāģu ķēde. Pateicoties ļoti šauram zāģēšanas celiņam, tai piemīt ļoti augsta zāģēšanas jauda.

Motorzāģu ķēde Picco Micro 3 (PM3)


 
Īpaša STIHL 3/8" "Picco Micro 3" (PM3) motorzāģu ķēde. Šī maza atsitiena un vibrācijas motorzāģa ķēde radīta speciāli vieglajiem un kompaktajiem motorzāģiem. Liela zāģēšanas ražība kombinācijā ar augstu zāģēšanas kvalitāti un ērtu darbu. 1/4" variants izceļas ar ļoti plakanu un šauru konstrukciju, kas apvienota ar mazu ķēdes soli. Tā ir piemērota arī augstgriezējiem. Var iegādāties ar 1,1 un 1,3 mm bieziem piedziņas posmiem.

Motorzāģu ķēde Picco Super 3 (PS3)


 
Pasaulē pirmā 3/8" zema profila motorzāģu ķēde. Ievērojami lielāka zāģēšanas veiktspēja. Mierīga gaita griezumā, lielisks griezuma sākums, ļoti tīrs griezums, zems vibrācijas līmenis. Pateicoties zemajam stumšanas spēkam, ideāli piemērota koku kopšanai.

Motorzāģu ķēde Picco Duro 3 (PD3)


 
 Pasaulē pirmā ar cietmetālu pārklātā zema profila motorzāģu ķēde. Salīdzinot ar parastajām motorzāģu ķēdēm, pat bez asināšanas asa saglabājas līdz četrām reizēm ilgāk un izceļas ar daudz ilgāku lietošanas laiku. Īpaši pie lielām slodzēm. Turklāt "Picco Duro" izceļas ar zemu vibrācijas līmeni un mazu atsitienu.

"Carving" motorzāģu ķēde Rapid Micro Spezial (RMS)

  Maz vibrējoša, ērta motorzāģu ķēde ar ļoti labu zāģēšanas veiktspēju. Pateicoties saīsinātai augšējai zobiņu daļai, nevajag spiest iegremdējot. Sasniedz daudz lielāku iegremdēšanas ātrumu, salīdzinot ar tradicionālo 1/4" motorzāģu ķēdi. Īpaša motorzāģu ķēde kokgriezējiem un koku kopšanas speciālistiem.

Motorzāģu ķēde Rapid Micro (RM)


 
Ērta, ar zemu vibrācijas līmeni un klusa motorzāģu ķēde vieglai zāģēšanai.

Motorzāģu ķēde Rapid Micro 3 (RM3)

  Ar nelielu atsitienu, ērta, ar zemu vibrācijas līmeni, viegli zāģējoša un klusa motorzāģu ķēde.

Motorzāģu ķēde Rapid Super (RS)

  Jaudīga, ar zemu vibrācijas līmeni, viegli zāģējoša un klusa motorzāģa ķēde, kam piemīt ļoti augsta zāģēšanas un iegremdēšanas jauda.

Motorzāģu ķēde Rapid Super 3 (RS3)

  Jaudīga motorzāģu ķēde, piedziņas posmi ar izciļņiem. Mazs atsitiens un liela zāģēšanas un iegremdēšanas jauda.

Motorzāģu ķēde Rapid Duro (RD)


 
Motorzāģu ķēde no cietmetāla, kura, pat bieži lietojot ar lielām slodzēm (piemēram, griežot netīru vai sasalušu koksni), ilgstoši saglabājas asa.

Motorzāģu ķēde Rapid Duro 3 (RD3)

  Pirmā STIHL .325" motorzāģu ķēde ar zāģēšanas zobiņiem no cietmetāla. Zems atsitiens, zems vibrācijas līmenis. Saglabājas asa četras reizes ilgāk nekā standarta ķēde. Vienlaicīgi Rapid Duro 3 pārliecina ar lielisku zāģēšanas veiktspēju pat ekstremālos apstākļos. Ideāla zāģēšanas ķēde dārzniekiem un lauksaimniekiem.

Motorzāģu ķēde Rapid Duro R (RDR)

  Īpaša lietojuma ķēde, paredzēta lielām slodzēm (piemēram, koksnei ar naglām, būvju savienošanas konstrukcijām un bruņustiklam). Ķēdes zobiņi pilnībā pārklāti ar triecienizturīga cietmetāla plāksnītēm.
 
Saņemt jaunumus e-pastā