Motorzāģu īpašības

STIHL ir vienīgais ražotājs, kurš saviem motorzāģiem gan sliedes, gan ķēdes ražo pats, tāpēc viss ir labi un precīzi saskaņots. STIHL motorzāģu ķēdes tiek novērtētas, pateicoties savai augstajai kvalitātei.
 

Oilomatic ķēžu smēreļļa

Ar šo sistēmu tiek nodrošināta mazāka berze un nodilums, un vienlaicīgi arī ilgāks motorzāģa aprīkojuma lietošanas laiks. Eļļa iekļūst nelielajos piedziņas ķēdes posmu kanālos un no tiem – uz ķēdes savienotājposmiem un ķēdes zobiņu virsmas. Turklāt abās piedziņas posmu pusēs ir daudz iedobumu, kuros ķēdes eļļa uzkrājas. Tādā veidā tā labāk izplatās uz motorzāģa sliedes virsmas.
 

Nodiluma pazīmes

Uz zāģēšanas posma ir ar lāzeru izgrieztas atzīmes, kas parāda, cik daudz ķēde var dilt līdz kniedei. Tāpat augšā ir vēl divas atzīmes, kur pirmā parāda asināšanas leņķi, bet otra ir uz ierobežotāja.
 

 Rūdīts hroma slānis

Visi STIHL zāģēšanas zobiņi ir izgatavoti no speciālā tērauda. Lai palielinātu nodilumizturību, tie ir elektroniski hromēti. Tādā veidā zāģēšanas zobiņi ilgāk saglabājas asi.

 

Stiepšana

Ražošanas procesa beigās STIHL motorzāģu ķēdes kādu laiku tiek stieptas ar lielu, vienmērīgu slodzi. Tādā veidā stiepjot, līdz minimumam tiek samazināta pagarināšanās, izmantojot ierīci pirmo reizi,

tiek pagarināts lietošanas laiks un samazināts nodilums.
 

 Gludas posmu virsmas

Izmantojot speciālu štancēšanas metodi, STIHL posmu atveres kļūst gludas kā stikls. Tā tiek uzlabots ķēdes kustīgums un paildzināts lietošanas ilgums.

 

 Rūdītas kniedes

STIHL motorzāģu ķēdes ir induktīvā veidā norūdītas, tāpēc mainās metāla tīkla struktūra. Kniedes kļūst cietākas un izturīgākas pret berzi.

 
Saņemt jaunumus e-pastā