hla 85

STIHL bezvadu pagarinātā dzīvžogu šķēres: visiem, kuri tiecas augšup

Regulārai dzīvžoga kopšanai STIHL piedāvā profesionālus instrumentus, kas atbilst Jūsu vajadzībām uz vietas. Ar STIHL bezvadu pagarinātajām dzīvžogu šķērēm Jūs aizsniegsiet arī lielus augstumus bez papildu kāpnēm. Darbinot ar akumulatoru, tiek nodrošināta strādāšana ar zemu trokšņu līmeni un bez emisijām. Turklāt, pateicoties spēcīgajiem akumulatoriem, Jūs savā darbības rādiusā neesat piesaistīti strāvas pieslēgumam.

Lai atrastu piemērotāko akumulatoru un lādētāju, klikšķini te.

 
Salīdzināt Modelis Akumulatora sistēmā Akumulators Lādētājs Svars, kg Sliedes garums, cm Cena
HLA 56 AK sistēma Nav Nav 3,8 45 249.00 EUR *
HLA 66 AP Nav Nav 3,8 50 389.00 EUR *
HLA 86 AP sistēma Nav Nav 4.8 50 479.00 EUR *
HLA 135 AP sistēma Nav Nav 5,6 60 589.00 EUR *
HLA 66 komplekts AP AP300 AL300 3,8 50 747.00 EUR *
HLA 86 komplekts AP sistēma AP300 AL300 4.8 50 837.00 EUR *
 
alt
Izvēlieties 2-5 produktus salīdzināšanai

* Ražotāja rekomendējamās mazumtirdzniecības cenas, kuras var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

Kādiem dzīvžogiem atmaksājas pagarinātās bezvadu dzīvžogu šķēres?

Principā Jums ir izvēle starp dzīvžogu šķērēm un dzīvžogu griezēju. Abām ierīcēm ir savas priekšrocības, un tās ir pieejamas arī ar akumulatoriem.

Dzīvžogu šķēres ir ideāli piemērotas visiem darbiem, kas veicami augsnes tuvumā un maksimāli krūšu augstumā. Taču tieši dzīvžogi, kas kalpo aizsardzībai pret svešiem skatieniem, ātri sasniedz divu un vairāk metru augstumu. Tad dzīvžogu šķēru izmantošana iespējama tikai ar kāpnēm. Tad labāk izmantot dzīvžogu griezēju, kas bez grūtībām var aizsniegt arī lielākus augstumus. Bezvadu dzīvžogu griezēju priekšrocība ir tā, ka tie darbojas ar zemu trokšņu līmeni un tomēr ir izmantojami bez ārējiem strāvas avotiem.

Patiešām jaudīgas ierīces: STIHL bezvadu dzīvžogu šķēres

STIHL bezvadu dzīvžogu griezēji izceļas ar jaudīgu elektromotoru. STIHL EC motors nodrošina stabilu un ilgu darbības laiku, to garantē litija jonu tehnoloģijas akumulatori. Tādējādi Jūs strādājat klusu un saudzējot vidi. Ar STIHL akumulatora ierīcēm bez problēmām iespējama izmantošana arī vietās, kur nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis.

Visi STIHL ierīču elementi paredzēti ilgam kalpošanas laikam: STIHL piedāvā profesionālu tehniku, kas darbojas bez traucējumiem un uzticami. Bezvadu dzīvžogu griezēju elektronika elastīgi reaģē uz apstrādājamā dzīvžoga biezumu. Griežot resnus zarus, motors automātiski pielāgo jaudu, lai gājiens paliktu nemainīgs.

Nepieciešamo enerģiju EC motori šajās ierīcēs saņem no ievietotajiem akumulatoriem. STIHL piedāvā izvēlēties bezvadu dzīvžogu griezējiem akumulatorus, kas veidoti tā, ka var tikt izmantoti arī citās akumulatoru sistēmas PRO ierīcēs. Klāt nāk atbilstošas uzlādes ierīces.

STIHL bezvadu dzīvžogu šķērēm uzsvars tiek likts uz ergonomiku

Bezvadu dzīvžogu griezējiem sērijveidā ir cilpas rokturis, kas jebkurā darba pozīcijā nodrošina ērtu lietošanu. Tas paaugstina darba drošību un vienlaikus atslogo ķermeni.

Tāpat atslogojoši darbojas arī apzināti nelielais dzīvžogu griezēju kopējais svars. Modelis HLA 65 bez akumulatora sver 3,5 kilogramus, tā lielais brālis HLA 85 sver 4,4 kilogramus bez akumulatora.

Ierīcēm ir divpusējs griezējasmens, kuram ir regulējams leņķis. Līdz ar to Jūs varat veikt darbus gan vertikāli gar dzīvžogu, gan arī horizontāli uz dzīvžoga virspuses, neizmantojot kāpnes. Bezvadu dzīvžogu griezējam HLA 85 turklāt ir teleskopiskais kāts, kam ir elastīgi regulējams garums no 2,60 m līdz 3,30 m.

Pārdomātas tehnoloģijas ilgstošai izmantošanai

Katram STIHL bezvadu dzīvžogu griezējam ir gala aizsargs, lai asmeņa gals lietojot netiktu bojāts. Aizsargs noder, piemēram, tad, ja Jūs, strādājot mājas tuvumā, pārāk pietuvojaties mūrim.

Atbilstoši gala aizsargam izmantošanas laikā dzīvžogu griezēji ir aprīkoti ar asmeņa aizsargu. Tas pasargā Jūsu bezvadu dzīvžogu griezēju no bojājumiem transportēšanas laikā. Uzliekot to, iespējama droša transportēšana uz izmantošanas vietu vai arī glabāšana ziemas mēnešos.

Drošai uzglabāšanai, bet pirmām kārtām optimālai lietošanai visiem STIHL bezvadu dzīvžogu griezējiem ir ātrās regulēšanas sistēma. Tādējādi asmeņu turētāju var nofiksēt dažādos leņķos. Strādājot pie dzīvžoga, noregulējiet leņķi no 45° līdz 70°, un transportēšanai vai glabāšanai nolokiet visu asmeni paralēli kātam.