bgA 56

Spirgts vējš, izmantojams klusi un mobili

Kad rudenī zālāju klāj lapu jūra vai vasaras sākumā noziedējušie ziedi ieskauj malu ap dobi, bezvadu pūtējs ātri sniedz palīdzību. Jaudīgās ierīces pāris minūšu laikā parūpējas par tīrām teritorijām – ar zemu trokšņu līmeni un mobili lietošanā.

Lai atrastu piemērotāko akumulatoru un lādētāju, klikšķini te.

 
Salīdzināt Modelis Akumulatora sistēma Akumulators Lādētājs Svars, kg Maks. gaisa ātrums, m/s Maks. gaisa caurplūde, m³/h Cena
BGA 45, ar integrētu akumulatoru AI sistēma Integrēts Ir 2.0 44 500 139.00 EUR *
BGA 57 AK sistēma Nav Nav 2.3 55 750 159.00 EUR *
BGA 86 AK sistēma Nav Nav 2.8 76 940 269.00 EUR *
BGA 57 komplekts AK sistēma AK20 AL101 2,3 55 750 279.00 EUR *
BGA 100 AP sistēma Nav Nav 2.5 75 1040 409.00 EUR *
BGA 200 AP sistēma Nav Nav 3,2 84 1175 439.00 EUR *
BGA 86 komplekts AP sistēma AP300 AL300 2,7 76 940 627.00 EUR *
 
alt
Izvēlieties 2-5 produktus salīdzināšanai

* Ražotāja rekomendējamās mazumtirdzniecības cenas, kuras var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

Elastīga izmantošana ar zemu trokšņu līmeni pie konstanti augstas jaudas ar bezvadu pūtēju

Bezvadu pūtēji tiek darbināti ar elektromotoru un attiecīgi ir klusi lietošanā. Tādējādi ierīces bez problēmām var tikt izmantotas arī māju tuvumā un citās vietās, kur nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis. Ar skaņas spiediena līmeni maksimums 83 dB(A) visi bezvadu pūtēji ir diapazonā, kur lietotājam nav vajadzīgas dzirdes aizsargierīces.

Tā kā pūtējs tiek turēts rokās, patīkamai lietošanai svarīgs neliels svars. STIHL šo aspektu ieplāno jau konceptuāli un veido katru bezvadu pūtēju iespējami vieglu, pie tam nezaudējot kvalitāti. Bez ievietota akumulatora ierīču svars ir robežās no 2,1 līdz maksimums 3,2 kilogramiem, tādējādi tās ir piemērotas arī ilgai lietošanai. Modelis BGA 45 ar iebūvētu akumulatoru pat ar visu enerģijas avotu sver tikai aptuveni 2,0 kilogramus.

STIHL akumulatora ierīces, pateicoties robustajai aparatūrai un pārdomātajai tehnikai piedāvā konstantu un uzticamu jaudu, kas piemērota arī intensīvai lietošanai.

STIHL modeļi

Ikviens STIHL markas bezvadu pūtējs ir kluss, viegls un jaudīgs, taču ar individuālu aprīkojumu ir pielāgots dažādiem pielietojumiem. Tādējādi Jūs atradīsiet bezvadu pūtēju, kas atbilst tieši Jūsu prasībām.

Modelis BGA 45 ir pūtējs ar iebūvētu akumulatoru, kas piemērots privātai izmantošanai mazos līdz vidējos zemes gabalos. Ierīce ar divu kilogramu svaru ir īpaši parocīga un, pateicoties uzlādes līmeņa indikatoram, Jūs, uzmetot tikai vienu skatienu, redzēsiet, cik ilgam laikam vēl pietiks ar esošo akumulatora uzlādi. Neplānota aktivizēšana ir neiespējama, jo palaišana iespējama tikai ar atbilstošu aktivizācijas atslēgu.

Modeļi BGA 56, BGA 85 un BGA 100 ir STIHL akumulatoru sistēmu COMPACT un PRO akumulatora ierīces. Tie ir piemēroti vidējām līdz lielākām dārza platībām un ainavu kopšanā. Jaudīgie maiņas akumulatori gādā par augstu jaudu, vienlaikus tiem ir zems trokšņu līmenis. Ja Jūs plānojat lietot savu bezvadu pūtēju sevišķi intensīvi, ieteicams izmantot jaudīgākos akumulatorus. Tos Jūs jebkurā laikā varat iegādāties kā papildu piederumus. Modelis BGA 85, piemēram, sērijveidā nāk ar akumulatoru AP 200, kas nodrošina 16 minūšu darbības laiku. Ja Jums vajadzīgs ilgāks darba laiks, attiecīgi izvēlieties akumulatoru ar augstāku kapacitāti. Uz muguras pārnēsājamais akumulators kombinācijā ar bezvadu pūtēju BGA 85 pieļauj aptuveni divu stundu darba laiku.

Praktiskas funkcijas

Patīkamai lietošanai katram STIHL bezvadu pūtējam ir daudzfunkcionāls rokturis. Visi svarīgie vadības elementi ir integrēti tieši rokturī. Tādējādi vadība kļūst vēl vienkāršāka, jo Jums nav jāpārtver. Protams, vadības elementi izvietoti tā, ka Jūs tos varat ērti izmantot, gan ja esat labrocis, gan arī kreilis.