Visas akumulatora ierīces.

Akumulatora jauda no STIHL.

Īpaši klusās STIHL jaudīgās ierīces: Akumulatora ierīces ikvienai vajadzībai

STIHL akumulatora ierīces ne tikai pārliecina ar spēcīgiem un ilgi kalpojošiem akumulatoriem, bet ir arī ārkārtīgi ergonomiskas un spēku saudzējošas izmantošanā. Tieši tas, kas vajadzīgs iesācējiem, dārza mīļotājiem un ekspertiem.

Daudzveidība trīs produktu līnijās – amatierdārzniekiem un profesionāļiem

Īstie instrumenti, akumulatori un jaudas: Trijās līnijās STIHL akumulatoru ierīces maziem dārziem, STIHL akumulatoru sistēma COMPACT un STIHL akumulatoru sistēma PRO ir pieejamas katrai vajadzībai piemērotas ierīces. Pie tam lietotāji vienmēr var paļauties uz STIHL kvalitātes pārdomāto tehniku. Izvēloties produktus, pievērsiet uzmanību atzīmētajām papildu funkcijām:

- Gandrīz visas akumulatoru ierīces STIHL paredzējis īpaši izmantošanai vietās, kur nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis. Ierīces ar īpaši zemu trokšņu līmeni bez problēmām var tikt izmantotas arī dzīvojamajās zonās vai parkos.

- STIHL EC elektronika visā lietošanas laikā gādā par konstantu akumulatora jaudu.

- Ja akumulators ir izlādējies, COMPACT un PRO līnijas modeļiem var tikt izmantots rezerves akumulators.

- Lielākā daļa akumulatoru sistēmas PRO akumulatoru ierīču bez problēmām var tikt izmantotas arī lietū un slapjumā.

Tas, kas vajadzīgs maziem dārziem

STIHL mājas lietošanai paredzētajām akumulatora ierīcēm īpaši svarīga ir vienkāršā un intuitīvā apkalpošana. Tā dārza darbi var tikt paveikti ne tikai efektīvi, bet arī ar prieku. Šī produktu līnija ir īpaši piemērota amatierdārzniekiem, kas izmantošanai šad un tad iecienījuši praktiskās akumulatora ierīces. Iebūvētais akumulators ir perfekti piemērots precīziem darbiem mazos dārzos.

Piedāvājums aptver visus dārza ierīkošanas pamatdarbus: no krūmu un dzīvžogu šķērēm, līdz parocīgiem pūtējiem tīrīšanai ap māju un krūmgriežiem zālāju vai zālāju apmaļu apgriešanai.

Panākumi ar COMPACT sistēmu

STIHL akumulatoru sistēmas COMPACT akumulatoru ierīces apvieno jaudu un patīkamu lietošanu – tieši tas, kas vajadzīgs ambicioziem dārza mīļotājiem. Tā kā akumulators nav iebūvēts, tas var tikt izmantots visās akumulatoru sistēmas COMPACT ierīcēs un nepieciešamības gadījumā nomainīts. Ikviens lietotājs no trim atšķirīgi jaudīgiem akumulatoriem AK 10, AK 20 un AK 30 var izvēlēties sev piemērotāko modeli un uzlādēt to atkal un atkal ar atbilstošu uzlādes ierīci.

Viens akumulators – daudz iespēju: Vienreizēji elastīgi un pavisam brīvi dārza projektiem var tikt izmantoti motorzāģi, dzīvžogu šķēres, pūtēji, krūmgrieži vai zāles pļāvēji. Tā kā visām ierīcēm ir vienāds akumulatora stiprinājums, Jūs visus savus dārza darbus varat paveikt ar vienu sistēmu.

Akumulatora ierīces ar STIHL jaudu: Akumulatoru sistēmas PRO 

Arī speciālisti profesionālo darbu veikšanai ķeras pie STIHL akumulatora ierīcēm. Akumulatoru sistēmas PRO modeļiem lietotāji var paļauties uz izcilu energoefektivitāti un īpaši augstu jaudu. Elastīgā izmantošana, kā arī ergonomiskā lietošana ar zemu trokšņu līmeni padara jaudīgās ierīces par perfektiem pavadoņiem ekspertu darbā. Akumulators AP 200, AP 300 vai AP 300 S tiek vai nu ievietots akumulatora nodalījumā vai ar pārnēsāšanas sistēmas palīdzību tiek nēsāts pie ķermeņa. Ar dažādajām kombinācijas iespējām attiecīgai izmantošanai var salikt optimālo ierīci:

- Dzīvžogu šķēres formēšanai un apgriešanai

- Motorzāģi darbiem vietās, kur nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis, un kokgriezumu projektiem

- Pūtēji tīrīšanas darbiem ap māju un dārzā

- Krūmgrieži sakopšanas un pļaušanas darbiem plašās un ierobežotās teritorijās

- Pagarinātas dzīvžogu šķēres sevišķi augstiem un platiem dzīvžogiem

- Slaucīšanas iekārtas iekštelpām un izmantošanai ārā

- Spēka zāģi

- Zāles pļāvēji maziem un lieliem pļaušanas darbiem