STIHL akumulatora ierīces

Viegli pārvietojamas. Klusas. Jaudīgas. STIHL.

Pirmklasīgs rezultāts, pateicoties jaudīgām STIHL akumulatoru AP sistēmas produktu līnijas ierīcēm

Dārza un ainavas kopšanā ir svarīgi, lai Jūsu ierīcei būtu konstanta jauda, lai tā darbotos efektīvi un būtu vienkārši un elastīgi apkalpojama. Plašais STIHL akumulatoru AP sistēmas ierīču klāsts nodrošina visas šīs īpašības. Starp dažādajiem veidiem un modeļiem Jūs izšķiraties par jaudīgām ierīcēm, kas atbilst Jūsu individuālajām prasībām. Pie tam piedāvājums aptver sākot no motorzāģiem līdz dzīvžogu šķērēm, pagarinātajām dzīvžogu šķērēm un slaucīšanas iekārtām. Tādējādi amatnieki un mājsaimnieki, dārza mīļotāji un profesionāli dārznieki iegūst visu, kas tiem nepieciešams darbam dabā.

 

Inovatīvie STIHL AP sistēmas akumulatori

STIHL akumulatoru AP sistēmas ierīces izceļas ar to augstvērtīgajiem litija jonu akumulatoriem. Tie ir ārkārtīgi jaudīgi, tiem ir augsts enerģijas blīvums un ilgs darbības laiks ar ļoti īsiem uzlādes laikiem, nav atmiņas efekta, un tie der ikvienai STIHL akumulatoru AP sistēmas produktu līnijas ierīcei. Arī vairākus simtus uzlādes ciklu akumulatori pārcieš bez enerģijas zuduma. Tā kā nerodas atmiņas efekts, tie saglabā savu jaudu arī tad, ja tiek izlādēti tikai daļēji. Strādājot ar attiecīgajām produktu līnijas ierīcēm, konstatēsiet, ka STIHL akumulatoru AP sistēmas akumulatoru jauda visā ekspluatācijas laikā paliek nemainīga. Ja akumulators ir izlādējies, noņemiet to vienā mirklī un tikpat ātri atkal ievietojiet to. LED apgaismotais uzlādes līmeņa indikators nodziest, tiklīdz akumulators ir pilnībā uzlādēts. Lai sasniegtu optimālu darbības laiku, Jums jāpieskaņo akumulators un ierīce.

Lādēšana ar STIHL

STIHL akumulatori tiek lādēti standarta uzlādes ierīcē AL 101 vai ātrās uzlādes ierīcēs AL 300 un AL 500. Ātrās uzlādes ierīcēm no vienas puses ir augstāka uzlādes jauda, no otras puses – aktīva akumulatora dzesēšana. STIHL akumulatoru AP sistēmas produktu līnijas uzlādes ierīce AL 500 var tikt uzstādīta pie sienas, tā, ka tā neaizņem vietu uz darbgalda. Ja Jūs bieži veicat ilgākus darbus, ieteicams iegādāties divus vai vairāk akumulatorus, ko varat izmantot pārmaiņus. Tā Jums nebūs jāņem pārtraukums, lai uzlādētu akumulatoru.

STIHL akumulatoru AK sistēma izmantošanai vietās, kur nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis

Ar akumulatoriem darbināmās STIHL ierīces ir īpaši piemērotas izmantošanai vietās, kur nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis, kā skolu, bērnudārzu vai slimnīcu apkārtnē. Turklāt, izmantojot STIHL akumulatoru AP sistēmas ierīces, Jums, neskatoties uz to augsto jaudu, nebūs nepieciešamas dzirdes aizsargierīces. Tās ir tik klusas, ka Jūs pat varat sarunāties ar saviem kolēģiem. Kā čakls amatierdārznieks Jūs tādējādi, iespējams, izvairīsieties no kaimiņu dusmām! Turklāt ar akumulatoriem darbināmās ierīces nerada izplūdes gāzes. Elektroniskais EC motors izmanto akumulatora enerģiju ārkārtīgi efektīvi – pilnai jaudai. Punkts uz i: Ierīču mehānika ir gandrīz nedilstoša un tāpēc kalpo izteikti ilgi. Vienalga, vai Jūs izmantojat ierīci profesionāli, vai privāti, jaudīgo, kluso ierīču pārdomātā tehnoloģija un lietošana pārsteigs Jūs!