Jauda un mobilitāte - akumulatora krūmu un dzīvžogu šķēres

Ar vieglajām bezvadu krūmu šķērēm HSA 25 vai parocīgajām dzīvžogu šķērēm HSA 45 ar iebūvētu akumulatoru Jūs, pateicoties augstajai griešanas jaudai un vieglajai vadāmībai, sasniegsiet augstus rezultātus, strādājot mazos dārzos. Ja HSA 25 pirmām kārtām ir piemērotas nelielu mūžzaļu dzīvžogu apgriešanai un kopšanai, ar dzīvžogu šķērēm HSA 45 Jūs varat precīzi apgriezt krūmus un dzīvžogus un veidot tos pēc saviem ieskatiem. Bukšu detaļām, nelielu dzīvžogu vai zālāju malu apgriešanai perfekti piemērotas mobilās ierīces. Vieglā bezvadu krūmu un dzīvžogu šķēru svara dēļ darbs ar parocīgajām ierīcēm nenogurdina arī pēc ilgākas lietošanas. Pārdomātais aprīkojums gādā par patīkamu strādāšanu, ko pilnībā izbaudīs gan pieredzējuši dārznieki, gan arī gadījuma lietotāji.

 
Salīdzināt Modelis Akumulatora veids Svars, kg Sliedes garums, cm Kopējais garums, cm Akumulatora darbības laiks līdz, min Cena
HSA 25 teleskopiskais kāts 41.00 EUR *
HSA 45 ar integrēto akumulatoru un lādētāju Litija jonu 2,3 50 91 40 129.00 EUR *
HSA 25 Litija jonu 0,6 20 50 110 99.00 EUR*
129.00 EUR
 
alt
Izvēlieties 2-5 produktus salīdzināšanai

* Ražotāja rekomendējamās mazumtirdzniecības cenas, kuras var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

Pārdomātās STIHL akumulatora ierīces

Iegādājoties STIHL akumulatora ierīci, Jūs iegūstat jaudīgu instrumentu, kas nodrošina Jums elastību. Parocīgie STIHL akumulatora produkti, pie kuriem pieder arī bezvadu krūmu šķēres, ir īpaši piemēroti maziem dārziem. Ierīces daļēji iebūvētā akumulatora dēļ ir tūlīt izmantojamas un atkal ātri uzlādējamas.

Īstais modelis Jūsu dārzam

Bezvadu dzīvžogu šķēres HSA 25 ir ideāls palīgs nelielu dzīvžogu un krūmu kopšanai un veidošanai. Ar zāles asmeni bezvadu krūmu šķēres ir piemērotas arī zālāja malu apgriešanai pie puķu dobēm, terases vai mājas. Pie tam pārdomātais gumijas rokturis nodrošina strādāšanu ar zemu vibrāciju līmeni. Arī griezuma precizitāte bez vibrācijām ir augstāka. Tādējādi Jūs ar bezvadu krūmu šķērēm panākat rezultātu, uz ko savā dārzā nevarat beigt noskatīties. Bez tam bloķējoša svira gādā par drošu lietošanu. Attiecīgā uzlādes ierīce ir iekļauta piegādes komplektā un var tikt uzstādīta pie sienas, lai darba platforma vai darbgalds būtu brīvs. Pie tam bezvadu krūmu šķēres izceļas starp augstvērtīgajiem griezējinstrumentiem. Krūmu asmens (170 mm) paredzēts dekoratīvo koku un dzīvžogu apgriešanai, zāles asmens ar 115 mm griešanas platumu piemērots zālājiem un zālāju malām. Ar integrēto ātrās nomaiņas pogu asmeņi var tikt ātri nomainīti. Turklāt bezvadu krūmu šķēru asmeņi, pateicoties dubultajai tehnikai, ir īpaši spēcīgi un precīzi. Ar papildu teleskopisko kātu Jūs varat strādāt ar bezvadu krūmu šķērēm taisnā pozīcijā. Augstums var tikt noregulēts no 95 līdz 110 cm. Ar par 125° pārvietojamu darba leņķi Jūs varat noregulēt ierīci ergonomiski optimālai darba pozīcijai.

Turpretī Bezvadu dzīvžogu šķēres HSA 45 ar griešanas garumu 50 cm piemērotas krūmu un dzīvžogu apgriešanai, kā arī sīku zaru apciršanai. Iebūvētais akumulators ar darbības laiku līdz 40 minūtēm nodrošina pietiekamu jaudu dzīvžoga kopšanai mazos dārzos. Īpaši vieglā ierīce ir optimāli sabalansēta un tādējādi ir izmantojama dārza kopšanā ar nelielu spēka patēriņu. Arī šeit mīksts rokturis palīdz darboties precīzi un ar zemu vibrāciju līmeni. Vienpusēji noslīpētie asmeņi it sevišķi trimmerējot nodrošina tīru griezumu. Zemā darba trokšņu līmeņa dēļ Jūs varat strādāt, neizmantojot dzirdes aizsargierīces, un uzturēt savu dārzu arī vietās un laikos, kur un kad nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis.