Jaunā akumulatoru AK sistēma.

Gatavs izaicinājumam.

STIHL akumulatoru AK sistēma kā pilnīga pakete Jūsu dārzam

Visas dārza ierīces, kas Jums regulāri nepieciešamas, var tikt darbinātas ar jaudīgajiem STIHL akumulatoru sistēmas AK akumulatoriem. No motorzāģa līdz zāles pļāvējam tās strādā ar zemu trokšņu līmeni, bez vadiem un ērti. Ierīču akumulatori, kas pieejami dažādās kapacitātēs, tiek uzlādēti ar standarta lādētāju. Ar šo ierīču komplektu no augsti attīstītām ierīcēm dārza un ainavas kopšanai Jūs izveidosiet savu zaļo paradīzi.

Viens akumulators, daudzas ierīces

Vai vēlaties uzturēt savu dārzu ar bezvadu ierīcēm, kas nerada izplūdes gāzes? STIHL akumulatoru AK sistēmas ierīces sniedz Jums perfektu risinājumu. Ierīces atbilst augstām jaudas un komforta prasībām un līdz ar to ir ļoti labi piemērotas izmantošanai vidēji lielos dārzos. Vienalga, vai tā ir iknedēļas mauriņa pļaušana, ikdienas lapu pūšana rudenī vai darbi ar motorzāģi, krūmgriezi vai dzīvžogu šķērēm: Visas STIHL akumulatoru AK sistēmas produktu līnijas ierīces atbilst Jūsu prasībām un uzdevumiem.

Spēcīgi dažādas jaudas akumulatori Jūsu prasībām

Ar trim atšķirīgi spēcīgiem akumulatoriem, kas der dažādās sistēmas ierīcēs un var tikt uzlādēti tajā pašā uzlādes ierīcē, tiek barotas visas STIHL akumulatoru AK sistēmas produktu līnijas ierīces. Litija jonu akumulatori pieejami ar 59, 118 vai 180 vatstundu (Wh) jaudu, pie kam darbības laiks attiecīgi atkarīgs no ierīces veida. Katram akumulatoram ir LED apgaismots uzlādes līmeņa indikators. Standarta uzlādes ierīce AL 101, kas lādē AP un AK tipa akumulatorus, var tikt uzstādīta pie sienas. Akumulatoru, ar kuriem tiek darbinātas STIHL akumulatoru AK sistēmas ierīces, lādēšanas laiks ir no 80 līdz 205 minūtēm, tā, ka Jūsu ierīces īsā laikā atkal ir pilnībā gatavas lietošanai.

Īpaši klusa strādāšana ar STIHL akumulatoru AK sistēmas ierīcēm

Vai tā būtu lapu pūšana, zāģēšana, mauriņa pļaušana vai dzīvžoga apgriešana, visas šīs darbības ar akumulatora ierīcēm iespējamas arī vietās, kur nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis, piemēram, blīvi apbūvētās dzīvojamās zonās, slimnīcu, skolu vai bērnudārzu tuvumā. STIHL akumulatoru AK sistēmas sērijas ierīces ir īpaši klusas, tomēr jaudīgas. Neskatoties uz savu zemo trokšņu līmeni, kam Jums nav nepieciešamas dzirdes aizsargierīces, tās savu uzdevumu veic uzticami un efektīvi.

Elastīga izvēle, iegādājoties akumulatoru AK sistēmas ierīces

STIHL akumulatoru AK sistēmas produktu līnijas ierīces Jūs iegādājaties attiecīgi ar vai bez akumulatora un uzlādes ierīces AL 101. Tas, kāds akumulators ietilpst ierīces komplektā – ja Jūs izšķiraties par modeli ar akumulatoru – ir atkarīgs no attiecīgās ierīces. Pie tam akumulatoriem ir divas iebīdīšanas pakāpes ierīcēs. Pirmajā starppakāpē akumulators ir stingri nofiksēts ierīcē, bet neaizskar kontaktus. Otrajā fiksēšanās pakāpē, kas tiek izmantota ierīces darbināšanai, akumulators ir pilnībā iebīdīts, tā, ka ierīcei tiek nodrošināta barošana. Sistēma saudzē akumulatorus, kā rezultātā tie kalpo īpaši ilgi.