Akumulatoru ierīces.

Dārza darbiem.

STIHL akumulatora ierīces maziem dārziem – klusi, bet jaudīgi palīgi

Ar lielu aizrautību un vairāk kā deviņdesmit gadu pieredzi motorizēto ierīču ražošanā STIHL nododas arī akumulatora ierīču izstrādei un ražošanai, kas piemērotas maziem dārziem. Ērti lietojamie krūmgrieži, pūtēji un dzīvžogu šķēres padarīs jebkuru darbu dārzā ap māju vieglāku un patīkamāku. Vienkārši apkalpojamas, ātri gatavas izmantošanai un jaudīgas īpaši vieglai strādāšanai.

Akumulatora jauda krūmiem un dzīvžogiem: mobili un spēcīgi

Jaunās STIHL akumulatora ierīces maziem dārziem sniedz bagātīgu jaudu mūžzaļo dzīvžogu un krūmu apgriešanai un kopšanai. Pateicoties patīkami vieglajam svaram, bez pūlēm var apgriezt mauriņa malas, dzīvžogus un krūmus, kā arī sakopt zemes gabalu. Bieži ierīcē jau iebūvētais akumulators nodrošina Jums pilnu kustības brīvību. Tā kā arī mazā dārzā ir daudzpusīgi uzdevumi, ierīces ir pieejamas ar STIHL raksturīgajām detaļām kā maināmiem instrumentiem un praktiskiem piederumiem:

 

- Bezvadu dzīvžogu šķēres HSA 45 ar 50 centimetru griešanas garumu sniedz pietiekamu jaudu, lai ar mazu spēka patēriņu apgrieztu krūmus un dzīvžogus.

Apgriešana un tīrīšana ar bezvadu krūmgriezi

Kur zāles pļāvējs netiek, Jums noderīgs palīgs ir krūmgriezis FSA 45. Kompaktie izmēri un jaudīgais akumulators ar uzlādes līmeņa indikatoru padara bezvadu krūmgriezi par iemīļotu ierīci tīrīšanas un apgriešanas darbiem. Lai krūmgriezi FSA 45 varētu ātri pielāgot savam augumam, kāts un cilpveida rokturis ir regulējami bez instrumentiem. Vēl viena priekšrocība: Lai būtu perfekti aprīkoti daudzpusīgiem izaicinājumiem, STIHL piegādā akumulatora ierīces maziem dārziem ar dažādiem griezējinstrumentiem, kas nomaināmi ar pāris darbībām.

Bezvadu pūtējs tīrām platībām bez pūlēm

Arī mazā dārzā var būt daudz lapu. Lapām, netīrumiem un nopļautajai zālei ideāli piemērots ir parocīgs pūtējs. Tikai divus kilogramus smagajam pūtējam BGA 45 ir iebūvēts akumulators un tas – tāpat kā citas STIHL akumulatora ierīces maziem dārziem – ir aprīkots ar aktivizācijas atslēgu, kas novērš netīšu palaišanu.

STIHL litija jonu akumulatoru darbības tālums

STIHL akumulatora ierīces maziem dārziem sērijveidā aprīkotas ar izturīgu litija jonu akumulatoru. Cik ilgs ir atlikušais darba laiks vai cik ilgi akumulatoram vēl jālādējas, Jūs varat redzēt pēc uzlādes līmeņa indikatora. Daži STIHL akumulatora ierīču maziem dārziem darbības laika un tāluma piemēri:

- Dzīvžogu šķēres HSA 45 apgriež līdz 80 m² zaļuma.
- Krūmgriezis FSA 45 akurāti apgriež līdz 250 m zālāja apmaļu.
- 2 kg vieglais pūtējs savāc sausās lapas uz terases vai asfalta līdz 200 m².

Tūlīt gatavas lietošanai un ārkārtīgi viegli apkalpojamas

Izstrādājot akumulatora ierīces maziem dārziem, STIHL konsekventi tiecas uz lietotājam ērtām funkcijām. Vietu ekonomējošās sienas uzlādes stacijas, vienkārša lietošana un viegli maināmi griezējinstrumenti padara darbu mazā dārzā īpaši vienkāršu. Lai nomainītu rezerves asmeņus vai pļaušanas galvas, parasti nav nepieciešams papildu instruments. Tā kā akumulatora ierīces ir ar ārkārtīgi zemu trokšņu līmeni, tās bez problēmām var izmantot arī stipri apdzīvotās teritorijās. STIHL akumulatora ierīces maziem dārziem: Vienkārši izpakot un aiziet!