STIHL akumulatoru iekārtas

Viegli pārvietojams. Kluss. Jaudīgs. Tipisks STIHL.

STIHL piedāvā akumulatora instrumentu gan privātai lietošanai, gan profesionāļiem. STIHL AK akumulatoru sistēma piedāvā četras jaudīgas ierīces un trīs akumulatori, kas ir lieliski piemērotas piemājas dārza labiekārtošanai. Vēl jaudīgāki ir STIHL AP sistēmas akumulatoru instrumenti. Profesionaļiem piedāvājam augstas kvalitātes ierīces dzīvžogu apgriešanai, zālāja un tā apmaļu uzturēšanai, koku griešanai, lapu pūtējus un slaucīšanas iekārtas.  Jaudīgā litija jonu akumulatoru paka ir savietojama ar visām citām STIHL bezvadu ierīcēm.

Ar STIHL akumulatora ierīcēm Jūs esat elastīgi – ar pietiekamu jaudu

Vienalga, vai esat amatierdārznieks vai profesionālis - STIHL piedāvā akumulatora ierīces dažādiem darbiem, kas prasa elastīgu risinājumu ar zemu trokšņu līmeni. Jaudīgi akumulatori sniedz ikvienam pielietojumam nepieciešamo spēku labākajam rezultātam. Atkarībā no ierīces Jūs ar iebūvētu vai nomaināmu akumulatoru paliekat mobili un varat jebkurā vietā veidot savu dārzu atbilstoši savām vēlmēm. Tā varat kopt piemājas dārziņu, iekšpagalmu vai savu zaļo idilli aiz mājas, bet STIHL piedāvā inovatīvas, jaudīgas akumulatora ierīces, kas perfekti pielāgotas savai lietošanai, arī ainavas kopšanai, darbiem būvlaukumā vai profesionālai koku kopšanai.

STIHL akumulatora spēks: Atrodiet optimālo akumulatora ierīci

STIHL akumulatora produktu ar integrētu akumulatoru vai akumulatoru AK vai AP sistēmu vidū atradīsiet optimālo ierīci ikvienai izmantošanai. Vienkāršiem kopšanas darbiem STIHL piedāvā akumulatora produktus, kas Jums kā lietotājam atvieglo regulāros kopšanas darbus. Ierīces ar iebūvētu litija jonu akumulatoru ideāli piemērotas izmantošanai nelielā dārzā. Jūs varat ideāli realizēt radošus un smalkus darbus un veidot dārzu pilnībā atbilstoši saviem priekšstatiem arī detaļās. Visas ierīces, pateicoties iebūvētajiem akumulatoriem, ir tūlīt gatavas izmantošanai. Uzlādes līmeņa indikators vienmēr informē par atlikušo lietošanas laiku. Turklāt ierīces ir ļoti klusas un tāpēc nešauboties var tikt izmantotas daudzās vietās.

Lielākiem darbiem vidējos dārzos piemērotas akumulatora ierīces ar STIHL akumulatoru AP sistēmu. Šīm ierīcēm ir nomaināms akumulators, kas var tikt ātri uzlādēts atbilstošā uzlādes stacijā. Tādējādi šīs ierīces ir perfekti piemērotas precīzam dzīvžoga griezumam, efektīvai lapu savākšanai un vienmērīgam mauriņam. Klusi un jaudīgi Jūs varat izmantot akumulatora ierīces visiem svarīgajiem darbiem savā dārzā. Lielākā šīs sērijas priekšrocība ir visām akumulatoru sistēmas COMPACT ierīcēm izmantojamais akumulators. Aprīkotas ar vienotām uzlādes ierīcēm, šīs akumulatora ierīces sniedz maksimālu elastību lietošanā.

STIHL akumulatoru AP sistēma ir ideāla visprasīgākajiem darbiem. Akumulatoru sistēmā PRO atradīsiet jaudīgas akumulatora ierīces kā intensīvai ainavas un dārza kopšanai, tā arī profesionālai koku kopšanai vai darbiem būvlaukumā, arī slēgtās telpās. Ar nelielo skaļumu Jūs varat elastīgi veikt savus darbus arī pret trokšņiem jutīgās vietās. Pie tam ierīces ir īpaši izturīgas pret laikapstākļiem. Ar uz muguras pārnēsājamiem akumulatoriem akumulatora ierīces īpaši ilgi sniedz savu jaudu intensīvai izmantošanai.

Izmantojiet STIHL akumulatora ierīces optimāli

Dažādo akumulatora ierīču vidū viegli atradīsiet ideālo instrumentu savam mērķim. Dēļ savstarpējās akumulatoru saderības AK un AP akumulatoru sistēmās Jūs varat strādāt īpaši elastīgi. Iespējami efektīvam darbam ar šīm akumulatora ierīcēm iesakām iegādāties vismaz divus akumulatorus. Tā Jūs laikā, kad viens lādēsies, varēsiet strādāt tālāk ar otru.