KGA 770

Premium klases slaucītajs ar akumulatoru.

 
KGA 770
 

Elektroapgādi nodrošina 36 V litija jonu akumulatori, apaļās birstes un spēka slota vienmēr rotē ar optimālu ātrumu, lai vienmēr varētu visu kārtīgi iztīrīt. Ar efektīvo STIHL MultiClean PLUS slaucīšanas sistēmu visu veidu netīrumu saslaucīšanai. Mazs svars, tiešā jaudas pārvade, viegli stumjama. Ar ergonomiski veidotu stumšanas rokturi un centrālo augstuma regulēšanu. Slaucīšanas iekarta viegla pec svara un nonogurdina ari ilgstoši strādājot. Izturīgas neilona birstes ar četru gadu garantiju. Ideāli piemērota lielu platību, piemēram, skolu pagalmu, degvielas uzpildes staciju un noliktavu, slaucīšanai.Mazliet statistikas: STIHL slaucīšanas iekarta paveiks to pašu darbu 6 reiz ātrak salīdzinājuma ar mehanisko darbu lietojot parastu slotu. Ar slaucīšanas iekartu var iztirīt līdz 2000m2 sausas vai slapjas platības bez apstāšanas. Gāzēto dzērienu skardenes vai nelieli akmeni nav šķērslis STIHL KGA 770. Neliels svars, tikai 16 kg, vēl viena būtiska priekšrocība transportējot iekartu.
Kāpēc verts izvēlēties tieši šo modeli? STIHL KGA 770 ir ērta , ātra un , galvenais, ekonomiska.To var lietot gan iekštelpas gan āra un dažadam virsmam: betonam, flīzem, ietvju plāksnem, asfaltam. Ietilpīga savācējkaste - 50L, ilgam darbam bez apstāšanas.

 

Lai atrastu piemērotāko akumulatoru un lādētāju, klikšķini te.

Versija

Cena

* Ražotāja rekomendējamās mazumtirdzniecības cenas, kuras var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

a-kga770-d001_p

Tehniskā specifikācija

Darba platums, cm77
Savakšanas tvertnes tipums, l50
Platībam līdz, m²2000
Svars, kg16.0
 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.

a-kga770-d001_p

Standarta funkcijas

 • Pārnesumkārba ar pagarinātu kalpošanas laiku Zoom
  Pārnesumkārba ar pagarinātu kalpošanas laiku

  Tiešā transmisija uzlabo efektivitāti, salīdzinot ar siksnas piedziņas mašīnām, ļaujot vieglāk virzīt mašīnas. Apļveida sukas arī pagriežas uz iekšu, braucot atpakaļgaitā, kas novērš putekļu izvadīšanu.

 • Cilindriska birste Zoom
  Cilindriska birste

  Veltņa birste ļauj savākt jebkādus sīkus putekļus, kas palikuši aiz sariem un tos ieslaucīt atkritumu konteinerā.

 • Sānu aizsargelementi Zoom
  Sānu aizsargelementi

  Aizsargelementi sānos virza mašīnu, slaukot gar objektiem, piemēram, sienām vai apmalēm. Tās kalpo arī, lai aizsargātu gan slaucītāju, gan sienas no bojājumiem.

 • Ergonomisks stumšanas rokturis Zoom
  Ergonomisks stumšanas rokturis

  Slaucītājs ir stumjams bez piepūles un ir viegli adaptējams dažāda garuma lietotājiem. Arī rokturis var tikt noņemts ērtākai pārvadāšanai.

 • STIHL "MultiClean PLUS" sistēma Zoom
  STIHL "MultiClean PLUS" sistēma

  MultiClean PLUS sistēma nodrošina to, ka slaucīšanas mašīna tiek galā ar visu veidu gružiem, skārdenēm un plastmasas pudelēm. Arī slapji gruži nav problēma. Sistēma savāc arī ļoti smalkus putekļus. Gruži, iekams pakļūst zem birstes, tiek saslaucīti mašīnas priekšpusē.

 • Robusti sari Zoom
  Robusti sari

  Ilgtspējīgie sari ir ražoti no izturīga neilona un tiem ir četri gadi garantija.

 • Atkritumu konteiners Zoom
  Atkritumu konteiners

  Iespaidīgi lielais konteiners satur milzīgu gružu apjomu, tomēr neaizņemot daudz vietu. Konteiner var tikt glabāts tieši uz tīrīšanas ierīces neaizņemot daudz vietu.

 • Gaisa filtrs Zoom
  Gaisa filtrs

  Kopā ar inteliģentu gaisa novadi abi putu gaisa filtri aiztur putekļus. Tādā veidā smalkas daļiņas izgrūž daudz mazāk putekļu slaucīšanas laikā. Abi filtra elementi ir viegli noņemami un mazgājami.

 • Centrāla augstuma regulēšana Zoom
  Centrāla augstuma regulēšana

  Izmantojot centrālo augstuma regulēšanu, jūs varat viegli pielāgot saru augstumu, nodrošinot optimālu slaucīšanas rezultātu visu veidu dažādām virsmām.

 

Papildus iezīmes

 • Litija-jonu akumulatoru tehnoloģija Zoom
  Litija-jonu akumulatoru tehnoloģija

  Jaudīgs litija-jonu akumulators, saderīgs ar visiem STIHL un VIKING bezvadu instrumentiem. Litija-jonu tehnoloģija nodrošina stabilu sniegumu visa izmantošanas laika garumā.

 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.