FS 50

Viegli lietojama un perfekti nobalansēta motorizkapts ar apaļu rokturi.

 
FS 50
 

Jaunākās paaudzes viegla, ergonomiska motorizkapts, ideāli piemērota zālainu laukumu apkopšanai dārzā vai mazdārziņā. Moderns izskats, uzticama darbība un ļoti vienkārša palaišanas procedūra ir labākās jaunās paaudzes STIHL motorizkapšu klāsta īpašības. Darbību skaits, kas nepieciešams mašīnas palaišanai, ir ievērojami samazināts. Pārpludināta dzinēja draudi ir praktiski izslēgti. Divtaktu dzinējs ar dalītu ieplūdi nodrošina lielu paātrinājumu, zemu izmešu daudzumu un samazinātu degvielas patēriņu. Ar liekto vārpstu, apļveida rokturi un AutoCut pļaušanas uzgali tā ir ideāla mazu zāles laukumu trimmerēšanai un šķēršļu appļaušanai. Ideāla arī apmaļu pļaušanai maziem zāles laukumiem. Apaļais rokturis var tikt vienkārši regulēts ērtai darbībai, neizmantojot nekādus darbarīkus. Pieejama arī ar STIHL ErgoStart vienkāršās palaišanas sistēmu (FS 50 C-E).

Versija

Cena

* Ražotāja rekomendējamās mazumtirdzniecības cenas, kuras var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

fs50

Tehniskā specifikācija

Cilindra tilpums,cm³27,2
Jauda, kW/AG0,8/1,1
Svars, kg4,4
Griešanas asmensZāles spole "AutoCut C 5-2"
Degvielas tvertnes tilpums, l0,34
Kopējais garums bez griezējinstrumenta, cm145
Skaņas spiediena līmenis, dB(A)93
Skaņas jaudas līmenis, dB(A)108
Vibrācijas līmeņi labais/kreisais, m/s²6,0/5,7
STIHL dzinējs, 2-MIX/4-MIX ®2-MIX
Tvertnes tilpums, l0.34
Piedziņas vārpsta kātāElastīgs
CO2, g/kWh853
 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.

fs50

Standarta funkcijas

 • Dzinējs ar samazinātu izmešu daudzumu Zoom
  Dzinējs ar samazinātu izmešu daudzumu

  Divtaktu dzinējs ar dalītu padevi. Sadegšanas kamerā starp sadegušo degvielu un neizmantoto degvielu kloķa nodalījumā tiek radīts gaisa slānis, kurā nav degvielas, tādējādi samazinot degvielas zudumus cikla laikā. Tādējādi tiek nodrošināta lielāka jauda un mazāks svars, samazinot degvielas patēriņu par 20% salīdzinājumā ar parastajiem divtaktu dzinējiem un ievērojami samazinot izplūdes izmešu līmeni.

 • Vienkāršota startera sistēma Zoom
  Vienkāršota startera sistēma

  Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

 • Apaļš rokturis (R) Zoom
  Apaļš rokturis (R)

  Trimmeri un krūmgrieži ar apaļu rokturi ir ideāli piemēroti darbam šaurās vietās, piem., veicot retināšanas darbus krūmainās vietās.

 • Daudzfunkcionāls kontroles rokturis Zoom
  Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

  Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešms noņemt roku no roktura.

 • Kompensators Zoom
  Kompensators

  Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karboratoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt kamēr nav novērojams ievērojams jaudas zudums.

 

Papildus iezīmes

 • Plecu siksna / pārnēsāšanas sistēma Zoom
  Plecu siksna / pārnēsāšanas sistēma

  STIHL plecu siksna jeb pārnēsāšanas uzkabe ir mīksti polsterēta un, to lietojot, strādāt ir daudz ērtāk - it īpaši veicot ilgstošu darbu.

 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.