FS 94 C-E

Jauna, jaudīga motorizkapts ar "ECOSPEED" daļējas slodzes funkciju

 
FS 94 C-E
 

Visvieglākā motorizkapts sortimentā. STIHL viena punkta pretvibrācijas sistēma. "ErgoStart". Daudzfunkcionāls ergonomisks rokturis ar "ECOSPEED" daļējas slodzes funkciju. "2-MIX" dzinējs. Taisns kāts, dubulta plecu siksna.

Versija

Cena

* Ražotāja rekomendējamās mazumtirdzniecības cenas, kuras var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

fs94

Tehniskā specifikācija

Cilindra tilpums,cm³24,1
Jauda, kW/AG0,9/1,2
Svars, kg4,9
Griešanas asmensGSB 230-2
Degvielas tvertnes tilpums, l0,54
Kopējais garums bez griezējinstrumenta, cm178
Skaņas spiediena līmenis, dB(A)93
Skaņas jaudas līmenis, dB(A)108
Vibrācijas līmeņi labais/kreisais, m/s²4,3/3,5
Tvertnes tilpums, l0.54
Piedziņas vārpsta kātāElastīgs
STIHL pretvibrāciju sistēma1 punktu
CO2, g/kWh794
 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.

fs94

Standarta funkcijas

 • Dzinējs ar samazinātu izmešu daudzumu Zoom
  Dzinējs ar samazinātu izmešu daudzumu

  Divtaktu dzinējs ar dalītu padevi. Sadegšanas kamerā starp sadegušo degvielu un neizmantoto degvielu kloķa nodalījumā tiek radīts gaisa slānis, kurā nav degvielas, tādējādi samazinot degvielas zudumus cikla laikā. Tādējādi tiek nodrošināta lielāka jauda un mazāks svars, samazinot degvielas patēriņu par 20% salīdzinājumā ar parastajiem divtaktu dzinējiem un ievērojami samazinot izplūdes izmešu līmeni.

 • Vienkāršota startera sistēma Zoom
  Vienkāršota startera sistēma

  Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

 • Pret-vibrācijas sistēma Zoom
  Pret-vibrācijas sistēma

  Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

 • Atbalsta rokturis Zoom
  Atbalsta rokturis

  Savienots ar uzkabi, atbalsta rokturis nodrošina vienmērīgāku pļaušanu. Atbalsta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot to ideāli piemērotu darbam lielās platībās un tādējādi mazinot nogurumu.

 • Daudzfunkcionāls kontroles rokturis Zoom
  Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

  Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešams noņemt roku no roktura.

 • Plecu siksna / pārnēsāšanas sistēma Zoom
  Plecu siksna / pārnēsāšanas sistēma

  STIHL plecu siksna jeb pārnēsāšanas uzkabe ir mīksti polsterēta un, to lietojot, strādāt ir daudz ērtāk - it īpaši veicot ilgstošu darbu.

 • STIHL ErgoStart (E) Zoom
  STIHL ErgoStart (E)

  "Viegla iedarbināšana. STIHL „ErgoStart“ uz pusi samazina iedarbināšanai vajadzīgo spēku un ļauj pielietot par dīvam trešdaļam lēnaku iedarbināšanas ātrumu. Papildus atspere starp startera spoli un kloķvārpstu palīdz viegli, bez raustišanas iedarbināt dzinēju"

 • "ECOSPEED" Zoom
  "ECOSPEED"

  Ar "ECOSPEED" funkciju motorizkapti lietosit vēl ekonomiskāk. Vienkārši pagrieziet regulatorā pogu mīnusā virzienā un samaziniet maksimālos dzinēja apgriezienus. Motorizkapts strādās ar daļējo slodzi, taču uzspiežot uz akseleratorā sviru dzinējs atkal darbosies ar maksimālo jaudu. Motorizkaptij strādājot ar daļējo slodzi samazinās degvielas patēriņš un ar vienu degvielas tvertni var strādāt daudz ilgāk. Pie tam strādājot ar daļeo slodzi instruments mazāk nolietojas, ne kā strādājot ar pilnu jaudu.

 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.