FS 240 C-E

Daudzpusīgs 1,7kW krūmgriezis ar degvielas dzinēju, ErgoStart (E) un atbalsta rokturi

 
FS 240 C-E
 

2011. gada jaunums, ilgkalpojošs, izturīgs un ergonomisks 1,7 kW krūmgriezis ar degvielas dzinēju. ErgoStart vienkāršotā palaišanas procedūra lielākam komfortam. Darbojas ar zemu izmešu dauduzmu, degvielu ekonomējošs STIHL 2-MIX dzinēju. Ideāls lauksaimniecības un dārzniecības pļaušanas darbiem.

Versija

Cena

* Ražotāja rekomendējamās mazumtirdzniecības cenas, kuras var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

fs 240

Tehniskā specifikācija

Cilindra tilpums,cm³37.7
Jauda, kW/AG1.7/2.3
Svars, kg7.1
Griešanas asmensSpole Auto Cut 26-2
Degvielas tvertnes tilpums, l0.75
Kopējais garums bez griezējinstrumenta, cm181
STIHL dzinējs, 2-MIX/4-MIX ®2-MIX
Skaņas spiediena līmenis, dB(A)99.0
Skaņas jaudas līmenis, dB(A)105
Vibrācijas līmeņi labais/kreisais, m/s²5.2/4.9
Tvertnes tilpums, l0.75
Piedziņas vārpsta kātāCiets
STIHL pretvibrāciju sistēma1 punktu
CO2, g/kWh856
 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.

fs 240

Standarta funkcijas

 • Dzinējs ar samazinātu izmešu daudzumu Zoom
  Dzinējs ar samazinātu izmešu daudzumu

  Divtaktu dzinējs ar dalītu padevi. Sadegšanas kamerā starp sadegušo degvielu un neizmantoto degvielu kloķa nodalījumā tiek radīts gaisa slānis, kurā nav degvielas, tādējādi samazinot degvielas zudumus cikla laikā. Tādējādi tiek nodrošināta lielāka jauda un mazāks svars, samazinot degvielas patēriņu par 20% salīdzinājumā ar parastajiem divtaktu dzinējiem un ievērojami samazinot izplūdes izmešu līmeni.

 • Vienkāršota startera sistēma Zoom
  Vienkāršota startera sistēma

  Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

 • Pret-vibrācijas sistēma Zoom
  Pret-vibrācijas sistēma

  Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

 • Atbalsta rokturis Zoom
  Atbalsta rokturis

  Savienots ar uzkabi, atbalsta rokturis nodrošina vienmērīgāku pļaušanu. Atbalsta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot to ideāli piemērotu darbam lielās platībās un tādējādi mazinot nogurumu.

 • Daudzfunkcionāls kontroles rokturis Zoom
  Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

  Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešms noņemt roku no roktura.

 • Kompensators Zoom
  Kompensators

  Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karboratoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt kamēr nav novērojams ievērojams jaudas zudums.

 • Roktura pielāgošana bez papildus instrumentiem Zoom
  Roktura pielāgošana bez papildus instrumentiem

  Centrālais spārnuzgrieznis ļauj viegli pielāgot rokturi, neizmantojot īpašus instrumentus. Vieglākai transportēšanai un lai ietuapītu vietu, rokturi iespējams pagriezt par 90°

 • STIHL ErgoStart (E) Zoom
  STIHL ErgoStart (E)

  "Viegla iedarbināšana. STIHL „ErgoStart“ uz pusi samazina iedarbināšanai vajadzīgo spēku un ļauj pielietot par dīvam trešdaļam lēnaku iedarbināšanas ātrumu. Papildus atspere starp startera spoli un kloķvārpstu palīdz viegli, bez raustišanas iedarbināt dzinēju"

 • Siksnas abiem pleciem Zoom
  Siksnas abiem pleciem

  Mīkst polsterējums ērts, kad jāstrada ilgaku laiku.

 • Ergonomiska roktura regulēšana Zoom
  Ergonomiska roktura regulēšana

  Centrālā skava ļauj noregulēt ergonomisko rokturi viegli un bez instrumentu izmantošanas atbilstoši lietotāja augumam. Rokturi var pagriezt par 90°, padarot to kompaktāku transportēšanai un uzglabāšanai.

 

Papildus iezīmes

 • Siksnas darbam meža ADVANCE PLUS Zoom
  Siksnas darbam meža ADVANCE PLUS

  Tagad ar jaunu, komfortablu piestiprināšanas gredzenu - ātrai iekārtas piestiprināšanai un noņemšanai.

 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.