MS 500i

 
MS 500i
 

Pirmais zāģis ar STIHL Injection Technology. Labākā jaudas un svara attiecība, kas šobrīd pieejama tirgū, vieglākam darbam. Piemērots lielāku koku zāģēšanai un apstrādei. Zāģis ir viegls un ar izcilu paātrinājumu.

Versija

Cena

* Ražotāja rekomendējamās mazumtirdzniecības cenas, kuras var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

1

Tehniskā specifikācija

Cilindra tilpums,cm³79,2
Jauda, kW/AG5,0/6,8
Svars, kg6,2
Svara/Jaudas attiecība, kg/kW1,24
STIHL Oilomatic zāģa ķēdes veidsRS
Sliedes garums. cm50
Skaņas spiediena līmenis, dB(A)106
Skaņas jaudas līmenis, dB(A)121
Vibrācijas līmeņi labais/kreisais, m/s²4,2/4,0
Zāģa ķēdes solis3/8"
STIHL dzinējs 2-MIX/4-MIX ®2-MIX
CO2, g/kWh707
 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.

1

Standarta funkcijas

 • STIHL ElastoStart Zoom
  STIHL ElastoStart

  STIHL ElastoStart samazina dzinēja kompresijas radīto sitienu, iedarbinot dzinēju. Ierīces lietotāja locītavas un muskuļi nesaņem kompresijas radīto sitienu, pateicoties atsperu vai gumijas elementam startera rokturī.

 • Dekompresijas vārsts Zoom
  Dekompresijas vārsts

  Dekompresijas vārsts ļauj samazināt kompresijas radīto spiedienu cilindrā, tādēļ lai iedarbinētu dzinēju, nepieciešams pielikt mazāk spēka.

 • Pret-vibrācijas sistēma Zoom
  Pret-vibrācijas sistēma

  Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

 • Sānu ķēdes spriegotājs Zoom
  Sānu ķēdes spriegotājs

  Spriegošanas skrūve atrodas motorzāģa sānā zem ķēdesrata pārsega. Tas samazina kontaktu ar aso zāģa ķēdi.

 • Sliedes aizsargvāka uzgriežņi Zoom
  Sliedes aizsargvāka uzgriežņi

  Nomainot sliedi, tu neriskē pazaudēt uzgriežņus, jo uzgriežņi ir nostiprināti sliedes aizsargvākā.

 • HD2 filtrs Zoom
  HD2 filtrs

  HD2 filtrs sastāv no polietilēna filtra materiāla un tam ir līdz 70% smalkākas poras kā flīsa un poliamīda filtriem. Tādējādi tas aiztur pat ļoti smalkus putekļus. Bez tam tas ir eļļas un ūdens necaurlaidīgs un viegli tīrāms. Apaļais filtra kārtridžs ar vāciņu ātrai atvēršanai un aizvēršanai vienā mirklī ļauj veikt tā uzstādīšanu un noņemšanu bez papildus instrumentiem.

 • Regulējams eļļas sūknis Zoom
  Regulējams eļļas sūknis

  Jaunā eļļas sūkņu sistēma ļauj palielināt eļļas plūsmu. Tas ir īpaši noderīgi putekļainos apstākļos vai izmantojot garu zāģa sliedi.

 • STIHL 2-MIX dzinējs Zoom
  STIHL 2-MIX dzinējs

  1-in4 kanālu tehnoloģija. Ekonomiskais STHIL 2-MIX dzinējs ar 1-4 kanālu tehnoloģiju uzrāda augstus apgriezienus lielā ātrumu apjomā. Motorzāģis nodrošina degvielas ietaupīšanu līdz pat 20% salīdzinājumā ar STHIL 2 cilindru dzinējiem tai pašā snieguma grupā tikai bez 2-MIX tehnoloģijas. Izplūdes gāzes ir samazinātas līdz pat 50%.

 • Degvielas un eļļas tvertņu vāciņi Zoom
  Degvielas un eļļas tvertņu vāciņi

  Paredzēti degvielas un eļļas tvertnēm to atvēršanai un aiztaisīšanai bez pūlēm un instrumentu nepieciešamības.

 • STIHL Injection (i) Zoom
  STIHL Injection (i)

  Iesmidzināšanas tehnoloģija nodrošina lietotājam ļoti vienkāršu vadību. Kombinētā svira nav nepieciešama, paliek tikai apturēšanas slēdzis izslēgšanai. Elektroniskā motora pārvaldība ar sensoru atbalstītu aizdedzes vadības bloku garantē optimālu motora jaudu un ļoti labu paātrinājumu jebkādos lietošanas apstākļos. Balstoties uz reāllaika mērījumiem, vadības ierīce aprēķina precīzu degvielas daudzumu un ideālo aizdedzes brīdi. Iesmidzināšanas vārsts nodrošina iesmidzināšanu tieši virzuļa korpusā. Unikālā vieglas konstrukcijas tehnikas un jaunākās motora tehnoloģijas kombinācija nodrošina maksimālu svara/jaudas attiecību un vienlaikus kompaktu konstrukciju.

 • Labākā jaudas attiecība pret svaru Zoom
  Labākā jaudas attiecība pret svaru

  Revolucionārā motorzāģu dzinēju tehnoloģija un no tās izrietošā viedā viegla konstrukcija nodrošina vislabāko jaudas un svara attiecību tirgū. Optimizētais dizains - ar vieglo zobratu pārsegu, kompaktāku dzinēja bloku un samazinātu svaru, padara darbu ievērojami ērtāku. MS 500i ir ideāli piemērots smago koku gāšanai, griešanai un atzarošanai.

 • Viegla uzsākšana jebkurā brīdī Zoom
  Viegla uzsākšana jebkurā brīdī

  Uzsākšanas process ir ļoti vienkāršs. Viegla piekļuve sūknim.

 • Dziļuma vadīkla Zoom
  Dziļuma vadīkla

  Labākai virziena kontrolei dziļiem zāģēšanas darbiem uz startera vāka ir izveidoti pacēlumi, kas darbojas kā dziļuma vadīklas.

 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.