RE 362 PLUS

 
RE 362 PLUS
 

Misiņa sūkņa galva, keramiski virzuļi, spiediena/ plūsmas kontrole, spiediena mērierīce, mazgāšanas līdzekļa uzskaites sistēma, iebūvēta augstspiediena šļūtenes spole, otrs izsmidzināšanas rīks ar rotējošu sprauslu, 2 x 2,5 l mazgāšanas līdzekļa tvertnes ar pārslēgšanas slēdzi, strāvas kabeļa turētājs, salokāms stumšanas rokturis, profesionāls STIHL izsmidzinātājs, rotējoša strāvas kabeļa skava, 15 m gara, šļūtene ar tērauda armējumu.

Versija

Cena

* Ražotāja rekomendējamās mazumtirdzniecības cenas, kuras var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

re 362

Tehniskā specifikācija

Elektrotīkla spriegums, V400/3-/50
Izejas jauda, kW6,5
Svars, kg79.0
Darba spiediens, bar35-180
Maksimālā ūdens caurlaidība, l/h1.080
Maksimālā ūdens padeves temperatūra, °C60
Augstspiediena caurules garums, m15
 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.

re 362

Standarta funkcijas

 • Dīvas tīrīšanas līdzekļu tvertnes Zoom
  Dīvas tīrīšanas līdzekļu tvertnes

  Dīvas 2,5 L tīrīšanas līdzekļu tvertnes ļauj izmantot dažādus tīrīšanas līdzekļus. Vienkārša pārslēgšanas pagriežot slēdzi.

 • Salokams stumšanas rokturis Zoom
  Salokams stumšanas rokturis

  Pateicoties diviem ātras fiksācijas mezgliem var viegli salocīt stumšanas rokturi. Tā RE 362 un RE 462 viegli ievietosit automašīnā ar universālā virsbūvi.

 • Ātra strāvas kabeļa fiksācija Zoom
  Ātra strāvas kabeļa fiksācija

 • Profesionāls izsmidzinātājs Zoom
  Profesionāls izsmidzinātājs

  Samazināts spēks vajadzīgs lai nospiestu ieslēgšanās sviru mazāk nogurdina ilgstoši strādājot. Ergonomisks dizains palīdz kompensēt ūdens strūklas radīto spiedienu uz rokam. Vienkārša piederumu un izsmidzināmo uzgaļu maiņa pateicoties ātras fiksācijas savienojumam.

 • Ātrais savienojums – profesionāls izsmidzinātājs Zoom
  Ātrais savienojums – profesionāls izsmidzinātājs

  Ātrais savienojums palīdz taupīt laiku mainot piederumus un izsmidzinātājus. Nomainīšana ērtākā un vienkāršākā(līdzīgi kā att.).

 • Ūdens spiedienā/daudzumā regulēšana iestrādātā rokturi Zoom
  Ūdens spiedienā/daudzumā regulēšana iestrādātā rokturi

  Pateicoties integrētam ūdens spiedienā/daudzumā regulatoram ar vienu pirksta kustību, nepārtraucot darbu var regulēt iekārtas ražību, pielāgojot to veicamam darbam (līdzīgi kā att.).

 • Manometrs un spiedienā/daudzuma regulēšana Zoom
  Manometrs un spiedienā/daudzuma regulēšana

  Vieglākai ūdens daudzuma un spiedienā pielāgošanai veicamam uzdevumam. Manometrs ļauj vienmēr kontrolēt esošu spiedienu.

 • Rotējoša strāvas kabeļa skava Zoom
  Rotējoša strāvas kabeļa skava

  Apakša esošais kabeļa fiksators ir pagriežams, tā strāvas kabeli var ātrāk noņemt netērējot laiku attīšanai. PLUS modeļos stāvas kabelis un augstspiediena šļūtene noņemami un satinami atpakaļ neatkarīgi viens no otra.

 • Misiņa sūkņa galva ar keramiskiem virzuļiem Zoom
  Misiņa sūkņa galva ar keramiskiem virzuļiem

  Misiņa sūkņa galva ar keramiskiem virzuļiem līdz minimuma samazina nodilumu un pagarina kalpošanas mūžu.

 • Zemo apgriezienu dzinējs ar izturīgo misiņa sūkni Zoom
  Zemo apgriezienu dzinējs ar izturīgo misiņa sūkni

  Ari strādājot ar zemiem apgriezieniem tiek nodrošināta augsta ražība. Tā dzinējs un sūknis kalpo ilgāk, iekārta darbojas klusāk. Keramiskie virzuļi līdz minimumam samazina nodilumu un kalpo ilgāk (līdzīgi kā att.).

 • Augstspiediena šļūtene ar tērauda armējumu Zoom
  Augstspiediena šļūtene ar tērauda armējumu

  Augstspiedienā šļūtene ar tēraudu armējumu ļoti izturīga un ideāli piemērotā darbiem ari īpaši smagos apstākļos (līdzīgi kā att.).

 • Divi izsmidzinātāju turētāji Zoom
  Divi izsmidzinātāju turētāji

  Divi izsmidzinātāju turētāji ļauj droši novietot divus izsmidzinātājus (piemēram ar dažādam sprauslām) uz iekārtas. Tā izsmidzinātāji ir tīri un vienmēr pa rokai gatavi darbam (līdzīgi kā att.).

 • Lielie riteņi ar spieķu imitāciju Zoom
  Lielie riteņi ar spieķu imitāciju

  Platie 300mm diametra riteņi ar īpaši mīksto pārklājumu lielākai mobilitātei un klusākai pārvietošanai. Tā ir liela priekšrocība pārvietojot iekārtu pa nelīdzenam un raupjam virsmam.

 

Versija (-as) katrā valstī var atšķirties pēc sortimenta un specifikācijām, konkrētā informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu vērsties pie vietējā STIHL dīlera, ja gribat saņemt vairāk informācijas.