Sagatavojiet savu zāles pļāvēju ziemai

Kā zāles pļāvēju pareizi sagatavot ziemai

Kā Jūsu zāles pļāvējam klājas ziemā? Gatavojot zāles pļāvēju aukstajiem ziemas mēnešiem, jāpievērš uzmanība vairākiem aspektiem, lai pavasarī tas būtu gatavs lietošanai.

Neatstājiet degvielu

Gatavojoties ziemai, degvielas bākai jābūt pilnībā iztukšotai, jo degvielas paliekas ar laiku zaudē savu degtspēju, tātad, ja bākā esat atstājis degvielu, pavasarī, iedarbinot zāles pļāvēju, var rasties problēmas. Ja pēc pēdējās mauriņa pļaušanas vēl ir palikusi degviela, iesakām atstāt zāles pļāvēju darboties tukšgaitā, kamēr dzinējs pats apstājas.

Eļļas līmeņa pārbaude

Gatavojoties ziemai, ir svarīgi pārbaudīt arī eļļas līmeni, taču, pretēji degvielai, eļļai jābūt pilnībā uzpildītai. Tas ir tādēļ, ka mašīnai vienmēr jābūt darba stāvoklī. Ja nepieciešams, nomainiet eļļu vai palūdziet STIHL tirdzniecības pārstāvim Jums palīdzēt. Jebkurā gadījumā ievērojiet lietošanas instrukcijās norādītos noteikumus un izmantojiet pareizo eļļu.

Tīrīšana

Pēc pēdējās mauriņa pļaušanas ir svarīgi rūpīgi iztīrīt zāles pļāvēju. Zāles paliekas, kas pielipušas pie korpusa, var notīrīt ar koka vai plastmasas lāpstiņu. Pārliecinieties, ka dzesēšanas vietās vai izplūdes apvidū nav zāles palieku, jo tas var radīt ugunsgrēka draudus. Zāles pļāvēju tīriet ar birstīti un ūdeni. Dārza šļūteni var izmantot kā papildu mazgāšanas līdzekli.

Brīdinājums: nevirziet stipru ūdens plūsmu uz gultņiem, blīvēm vai dzinēja daļām, jo tas var sabojāt ierīci.

Lai no ierīces apakšas iztīrītu netīrumus, atgāziet to atpakaļ, lai svece būtu vērsta uz augšu. Ja zāles pļāvējs ir apgāzts uz sāniem, gaisa filtrā vai izplūdes caurulē var iekļūt eļļa, kas radīs bojājuma risku.

Beidzamā pārbaude

Pirms pirmās zāles pļāvēja lietošanas pārbaudiet, vai nav bojāti griezējnaži. Ja uz tiem ir plaisas vai kanāliņi, STIHL tirdzniecības pārstāvim tie jānomaina pret jauniem. Nazi varat noņemt un uzasināt, vai arī varat to uzticēt speciālistam. Tāpat ieteicams šīs darbības veikt pēc ierīces 25 stundu lietošanas, lai nodrošinātu optimālu pļaušanas efektivitāti.

Atbilstoša glabāšana

Kad visi apkopes darbi ir veikti, zāles pļāvējs jānovieto zem pārsega no putekļiem pasargātā un sausā vietā.

 
Saņemt jaunumus e-pastā