Eļļa un smērvielas

Lai kontrolētu savu benzīna ierīci un lai darbotos dzinējs, Jums būs jāsagatavo benzīna un dzinēja eļļas maisījums.

Degvielas maisījums

Jūsu benzīna dzinējam nepieciešams benzīna un dzinēja eļļas maisījums. Benzīna un dzinēja eļļas kvalitāte ir ļoti svarīga, jo tā ietekmē dzinēja darbību un tā darbības mūžu.

Nepareiza degviela vai sajaukšanas attiecība, kas neatbilst prasībām, var stipri bojāt dzinēju (virzuļu iesprūšana, ātra nolietošanās).

Rekomendējam šādas sajaukšanas attiecības:

STIHL 1:50 divtaktu dzinēja eļļa:

1 : 50 => 1 daļa eļļas un 50 daļas benzīna

Sajaukšanas attiecībai 1:50 nepieciešami 5 litri benzīna un 0,10 litri (100cm³) STIHL divtaktu dzinēja eļļas.

Benzīna daudzums

STIHL divtaktu eļļa 1:50

 

Litri

Litri

cm³

1 0.02 (20)
5 0.10 (100)
10 0.20 (200)
15 0.30 (300)
20 0.40 (400)
25 0.50 (500)

Informācija par benzīnu

 Vienmēr izmantojiet augstas kvalitātes benzīnu, kura oktānskaitlis ir 95 RON (ieteicams izmantot svinu nesaturošu benzīnu, lai tiktu pasargāta Jūsu veselība un apkārtējā vide).

Uzmanību!

Ņemiet vērā, ka ierīcēm ar katalizatoru drīkst izmantot tikai bezsvina benzīnu, jo pretējā gadījumā katalizatora efektivitāte var ievērojami mazināties un tas var tikt sabojāts.

Informācija par dzinēja eļļu

Sajaucot degvielu, degvielai piemērotā tvertnē vispirms ielejiet dzinēja eļļu un pēc tam benzīnu. Pirms lejat šo maisījumu degvielas tvertnē, to labi sajauciet, kratot tvertni. Esiet uzmanīgi to atverot, jo iekšpusē var būt izveidojies spiediens.

Vienmēr izmantojiet kvalitatīvu divtaktu dzinēja eļļu, kas atbilst TC klasifikācijai. Vislabāk izmantot STIHL divtaktu dzinēja eļļu, kas speciāli radīta STIHL dzinējiem un palīdz pagarināt dzinēju darba mūžu.

Svarīgi!

Dzinējs, blīve, degvielas padeves sistēma un degvielas tvertne var tikt sabojāti, ja izmantosiet sliktas kvalitātes dzinēja eļļu.
 
Saņemt jaunumus e-pastā