Kā pareizi glabāt krūmgriežus

Pēc smagā darba Jūsu krūmgriezim ir jāatpūšas. Lai nodrošinātu, ka pēc ziemas veiksmīgi varēsiet ķerties pie darba, pirms novietojat krūmgriezi noliktavā, pievērsiet uzmanību dažām lietām.

Tvertnes iztukšošana

Pirms novietojat ierīci noliktavā, tā labi jānotīra un pilnībā jāiztukšo degvielas tvertne. Lai iztīrītu karburatoru, ļaujiet ierīcei strādāt tukšgaitā, kamēr dzinējs apstājas. Pārbaudiet, vai uz ierīces nav netīrumu, un ļaujiet tai labi nožūt.

Sveces pārbaude

Noņemiet sveci un to pārbaudiet. Ja sveces elektrodi ir gaiši sarkanīgi brūnā krāsā, tas nozīmē, ka svecei viss ir kārtībā. Ja tie ir citā krāsā, svece ir jānotīra vai jānomaina.

Metāla pļaušanas asmeņu pārbaude

Noņemiet metāla pļaušanas asmeņus un notīriet tos. Pārbaudiet, vai tie nav bojāti, un apstrādājiet, lai aizsargātu pret rūsēšanu. Ja nepieciešams, nogādājiet metāla pļaušanas asmeņus apstiprinātam STIHL tirdzniecības pārstāvim, kurš tos uzasinās.

Pļaušanas aukla jāuzglabā mitrumā

Lai pļaušanas auklas saglabātos elastīgas, no pļaušanas spoles noņemiet auklu un glabājiet to mitrā vietā. Divas vai trīs dienas pirms jaunās sezonas sākuma ievietojiet pļaušanas auklas ūdenī, tādējādi tās būs lokanas un elastīgas (tas pats attiecas arī uz PolyCut asmeņiem).

Taupiet vietu

Krūmgriezi ir ieteicams pakarināt. Lai ietaupītu vietu, rokturi var salocīt.

Piezīme

Vienmēr izlasiet ierīces lietošanas instrukciju. Lai saņemtu vairāk informācijas, varat vērsties pie apstiprinātā STIHL tirdzniecības pārstāvja.

 
Saņemt jaunumus e-pastā