Dārza smalcinātāja rokasgrāmata

Atbrīvojiet vietu dārzā

Problēma ir skaidra. Dārza kopšana rada augu atliekas lielā daudzumā. Ko Jūs varat darīt ar tādiem dārza atkritumiem kā nopļauta zāle, koku un dzīvžogu atgriezumi, lapas un nokaltušas puķes? Neradiet problēmas, atliekas kraujot kaudzē vai izdodot lielu naudu par to likvidēšanu, tā vietā atrodiet vietu smalcinātājam, kas Jums kalpos daudzus gadus. Augstas kvalitātes STIHL pļaušanas sistēmas sasmalcina dažādu veidu dārza atkritumus: dzīvžogu un krūmu zari ātri sasmalcināmi viegli savācamās augu atliekās, ko varat izmest vai lietot kā komposta pamatu. Padoms: dārza atkritumu sasmalcināšana samazina augu atgriezumu masu vidēji par 75%.

STIHL dārza smalcinātājs – zaļā pārstrāde

Sasmalcinātas dārza atliekas var pārstrādāt, ražojot ekoloģisko kompostu – vērtīgu dabisku mēslojumu. Dažas no sasmalcinātajām vielām varat izmantot kā dārza mulču. Mulčā un kompostā ir daudz vērtīgu vielu, kas pilnīgi dabiskā veidā apgādā dārza augsni ar svarīgākajām barības vielām. Tātad zāliens, puķes un krūmi lieliski aug. STIHL dārza smalcinātājs – „zaļā” pārstrāde dabai, dārzam un Jums.

STIHL dārza smalcinātāji – uzticamības dēļ

STIHL dārza smalcinātāju izvēle ir lielisks lēmums. Šo smalcinātāju inovatīvā tehnoloģija, lielā uzticamība un ērtā lietošana ir pēdējo 25 gadu laikā apkopoto tehnoloģisko zināšanu un pieredzes rezultāts. Mūsu plašajā sortimentā katrs atradīs to, kas viņam ir nepieciešams. Mums ir Jūsu prasībām atbilstošas iekārtas.

Ir apnicis dārza atliekas vest uz poligonu? Mājās pārstrādājot atliekas kompostā vai mulčā, pārvērtiet lapas un augu atliekas dabas zeltā.

Kvalitatīvs smalcinātājs vai dārza smalcinātājs ir uzticama investīcija, kas samazinās dārza atkritumu daudzumu un kalpos Jums daudzus gadus. Izvēlieties mašīnu, kura ir piemērota Jūsu dārzam un izvirzītajiem uzdevumiem; izvēlieties drošības funkcijas un kvalitāti, asmeņu sistēmu un produktivitāti. Pirms pirkšanas konsultējaties ar speciālistu un izbaudiet rudens sezonas dabas zeltu.

Kompostēšanas padomi:

  • Komposta kaudzi kraujiet daļējā ēnā, vietai ir jābūt pasargātai no vēja un ietilpīgai, lai atliekas varētu savākt, sagatavot un sasmalcināt.
  • Kompostējamos materiālus sakapājiet un sasmalciniet, tas paātrinās pūšanu. Palielinot virmas platību, mikrobi un citas sadalošās vielas var labāk iedarboties.

Maisiet lielos gabalos sakapātās, „uz oglekļa bāzētās” vielas, piemēram, zarus, ar mīkstajām „zaļā slāpekļa” atliekām, piemēram, ziedošiem krūmiem vai lapām. Tas nodrošinās labu komposta sastāvu un uzlabos mēslojuma īpašības.

 
Saņemt jaunumus e-pastā