STIHL akumulatora zāles pļāvēji

Ar STIHL zāles pļāvējiem Jūs savus darbus paveiksiet vēl ērtāk. Pļāvēji ar akumulatora tehnoloģiju ir kompakti un parocīgi - ideāli vieglai strādāšanai. Augstu komfortu sniedz modeļi ar ērto monorokturi, kuriem zāles savākšanas grozs noņemams ļoti ērti. 

STIHL akumulatora zāles pļāvēji ir aprīkoti ar:

  • Tiešo piedziņu un optimizētiem asmeņiem

Motors darbojas ar tiešo piedziņu un tādējādi tam ir efektīvāka enerģijas izmantošana ar plašāku darbības zonu. Tas nodrošina lielu platību pļaušanu ar tikai vienu akumulatora uzlādi.

  • Eko režīms

Tā sauktajā eko režīmā motors automātiski regulē savu jaudu un tādējādi sniedz precīzi tādu enerģijas daudzumu, kas nepieciešams attiecīgajam zāles augstmam. 

  • Ērts monorokturis

Inovatīvais, salokāmais ērtais monorokturis nodrošina uzglabāšanu, ekonomējot vietu, un īpaši vienkāršu lietošanu ikvienā situācijā. Zāles savākšanas grozs ir bez pūlēm aizsniedzams un var tikt viegli noņemts. Pateicoties augstuma regulēšanai bez papildu instrumentiem, rokturi viegli iespējams pielāgot augumam, tādējādi nodrošinot ergonomiski optimālu darba pozīciju.

  • Salokāms zāles savākšanas grozs ar piepildes līmeņa rādītāju

Zāles savākšanas grozs ir ātri iztukšojams, veicot tikai pāris kustības. Piepildes līmeņa rādītājs ļauj noteikt, kad zāles savākšanas grozs ir pilns.

  • Papildus uzstādāms mulčēšanas komplekts

Papildus tiek piedāvāts mulčēšanas komplekts. Veicot mulčēšanu, pļaušanas kanāls ar ieliktni tiek noslēgts un nopļautā zāle nenonāk  savākšanas grozā, bet gan tiek smalki sasmalcinātaa un paliek zālienā. Tas nodrošina zālienam barības vielas un aiztaupa nopļautās zāles aizvākšanu. Mulčēšanas komplekts ir pieejams teju visiem modeļiem.

 

 

Visu STIHL akumulatora zāles pļāvēju piedāvājumu atradīsiet te.

 
Saņemt jaunumus e-pastā