Daudzpusīgs griešanas meistars GTA 26

Jaunums! Parocīgs palīgs ikdienas dārza un atpūtas projektos!

 

Jaunais STIHL GTA 26 zaru zāģis –  Mūsu jaunais, ļoti kompaktais zaru zāģis ir ārkārtīgi daudzpusīgs instruments dārza darbiem. Ideāli piemērots, ja pilnīgi spontāni vēlaties piepildīt savus sapņus par dārzu. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz prieka sagādā darbs ar STIHL GTA 26.


Neļaujiet GTA 26 mazajam izmēram jūs apmuļķot, tas ir noderīgs palīgs dārza darbos! Jaunais STIHL GTA 26 zaru zāģis piedāvā augstu griešanas efektivitāti ergonomisku dizainu, klusu darbību un ilgu darbības laiku. Ar ierīci ir viegi un ērti strādāt. Desmit centimetru garā sliede ļauj griezt zarus, atvases, gareniski zāģēt taisnstūra brusas un apaļus baļķus ar apbrīnojamu precizitāti. GTA 26 ir aprīkots ar augstaas kvalitātes STIHL zāģa ķēdi ko nepieciešamības gadījumā var nomainīt bez  papildu instrumentiem, pateicoties ķēdesrata pārsegam ar segto uzgriezni. Šis instruments ir daļa no jaunās STIHL AS bezvadu sistēmas, kas paredzēta privātmāju un dārzu uzturēšanas darbiem. Papildus zaru zāģīm šajā sistēmā ir arī jaunais HSA 26 bezvadu krūmgriezis, kā arī līnijas klāsts tiks vēl papildināts. 

Mobils un daudzpusīgs

Bezvadu STIHL GTA 26 dārza zargriezis pārliecina ar teicamu veiklību apvienojumā ar mazu svaru (tikai 1,4 kg, ieskaitot AS 2 akumulatoru). Tas padara šo instrumentu par daudzpusīgu palīgu, lai apgrieztu kokus un krūmus, kā arī amatnieku darbiem un dēļu, brusu un baļķu gareniskai zāģēšanai. Tas ir piemērots māju un dārzu īpašniekiem, kā arī būs noderīgs tiem, kuru hobijs ir kokamatniecības māksla.


Vienkārši lietojams

GTA 26 ir kompakts un viegls, tā ķēdi var nospriegot ar vienu klikšķi un tam nav nepieciešama degviela. Ķēde ir nomaināma bez instrumentiem - nopērkot šo instrumentu viss nepieciešamais darbam jau būs komplektā!
Naudojant šį modelį, grandinę galima pakeisti be įrankių. Be to, jame yra beįrankis grandinės įtempimas.

 

Efektīvs un jaudīgs
Izturīgāa STIHL Picco Micro 3 ķēde nodrošina efektīvu un jaudīgu zāģēšanu. Ar ķēdes ātrumu 8 m/sek tas nodrošina augstu griešanas efektivitāti un tāpēc ir īpaši efektīvs. Vienreiz uzlādējot jaudīgo 10,8 V litija jonu STIHL AS 2 akumulatoru, ar to var sazāģēt līdz 80 baļķiem ar 4 cm diametru.

 Klusa darbība 

Klusā GTA 26 instrumenta skaņas spiediena līmenis ir mazāks par 85 dB/A.


Ergonomisks

GTA 26, pateicoties līdzsvarotajam smaguma centram, ergonomiskajai formai un zemai vibrācijai, nodrošina ļoti labu darba komforta līmeni.Pateicoties instrumenta asimetriskajai konstrukcijai, lietotājs vienmēr tieši redz sliedi.  Ergonomiskais, neslīdošais rokturis un elastīgais aizsargpārsegs sneidz papildus drošību. Lai noskaidrotu akumulatora uzlādes līmeni ir vien jānospiež poga un gaišie LED indikatori parāda uzlādes līmeni.


Uzglabāšana
 
Kompaktajai ierīcei komplektā ir arī STIHL soma kurā to, kopā ar visiem aksesuāriem, var pārnēsāt vai uzglabāt pakarot pie sienas. 

 

Instrukcija drošam darbam: 
- Strādājot izmantojiet abas rokas. 
- Strādājiet ar drošības brillēm.
- Strādajiet ar uzvilktiem darba cimdiem.
- Ja pastav krītošu zaru risks uzvelciet ķiveri. 
- Nav nepieciešami dzirdes aizsarglīdzekļi.

Komplektā ietilpst:
1 x litija jona akumulators AS 2, 28 Wh, 10,8 V
1 x standarta lādētājs AL 1
1 x „Light“ zāģa sliede, 10 cm
1 x 1/4 colio „PM3“ zāģa ķēde, 10 cm
1 x „Multioil Bio“, 50 ml
1 x pārnēsāšanas soma, melna / oranža, ar iespēju piestiprināt pie sienas

 

Iegādājies STIHL GTA 26 internetā

Atrodu sev tuvako STIHL Dīleri

 
Saņemt jaunumus e-pastā