Vērtīgas DĀVANAS visiem iMow pircējiem

Izbaudi perfektu zālienu! 

Tagad, pērkot STIHL iMow zāles pļaušanas robotus RMI 422 PC un RMI 632 PC, mēs dodam DĀVANĀ STIHL FSA 56 akumulatora krūmgriezi ar akumulatoru AK10 un lādētāju AL 101 (vērtība 249 Eur).
Visiem STIHL iMow pļāvēju robotu pircējiem mēs dāvinām uzstādīšanas komplektu (vērtība no 95 Eur līdz 229 Eur).


Piedāvājuma laiks ierobežots. 

 

STIHL iMow pļaušanas roboti piedāvā ceļu uz perfektu zālāju bez pūlēm. Tas pilnībā automātiski, ātri un vienlaidus kopj mazas, vidējas un lielas zālāju platības. Izmantojot interaktīvu pļaušanas grafiku, ir iespējams noteikt laika periodu, kurā iMow pļaušanas robots var darboties. Šī darbības laika ietvaros ierīce pari izraugās laiku, kad zālāju pļaut, lai sasniegtu optimālu rezultātu. Roboti pļauj  patstāvīgi, apbrauc šķēršļus, pārvarot slīpumus un, ja nepieciešams, uzlādējas autonomi. Visi iMow pļaušanas roboti ar burtu C modeļa nosaukumā ļauj vadīt ierīci ar aplikācijas palīdzību savā viedtālrunī vai planšetdatorā.


STIHL iMow zālāja pļaušanas robotu RMI 422 PC un RMI 632 PC pircējiem DĀVANĀ -  STIHL FSA 56 akumulatora krūmgriezi ar akumulatoru AK10 un lādētāju AL 101.

RMI 4 sērijas modeļi


RMI 4 sērijas pļāvēji roboti ir vislabāk piemēroti mazām un vidējām zālāju platībām. Tie ātri paveic darbu un spēj viegli manevrēt.

• 1 700 m² platība tiek nopļāuta pāris stundu laikā. Tie viegli apbrauc šķēršļus.

• Ar slīpuma sensora palīdzību iMow roboti pļāvēji paši pielāgo pļaušanas ātrumu.

• Maksimālais kāpums līdz 40%.

RMI 422 + uzstādīšanas komplekts Kit S

RMI 422 P + uzstādīšanas komplekts Kit S

RMI 422 PC + STIHL FSA 56 akumulatora krūmgriezies ar akumulatoru AK 10 un lādētāju AL 101 + uzstādīšanas komplekts Kit S

RMI 6 sērijas modeļi

• RMI 6 sērijas modeļi ir paredzēti zālāju platībām 3 000–5 000 m². Tiem ir noņemams vadības panelis, lai nodrošinātu ērtāku lietošanu.

• Visi iMow pļaušanas roboti ar burtu C modeļa nosaukumā ļauj vadīt ierīci ar aplikācijas palīdzību savā viedtālrunī vai planšetdatorā.
• Maksimālais kāpums līdz 45%.

RMI 632 + uzstādīšanas komplekts Kit L

RMI 632 P + uzstādīšanas komplekts Kit L

RMI 632 C + uzstādīšanas komplekts Kit L

RMI 632 PC + STIHL FSA 56 akumulatora krūmgriezies ar akumulatoru un lādētāju + uzstādīšanas komplekts Kit L

Atrodi sev tuvāko STIHL dīleri te.

 

 
 
 
Saņemt jaunumus e-pastā