Profesionālajiem akumulatoriem -50% atlaide!

Iegādājoties noteiktas STIHL ierīces pērc AR 2000 un AR 3000 akumulatorus ar 50% ATLAIDI!

Piedāvājums spēka tikai STIHL dīleru fiziskajos veikalos

Atlaide uz muguras pārnēsajamajam akumulatorm AR 2000, cena ar atlaidi – 479 € 969 € 

Atlaide uz muguras pārnēsajamajam akumulatorm AR 3000 cena ar atlaidi  –  579 € 1150 €

Piedāvājums spēkā iegādājoties kādu no šīm ierīcēm:


Akcijas preču skaits ir ierobežots.
Piedāvājums spēka tikai STIHL dīleru fiziskajos veikalos. 

AR 2000 uz muguras pārnēsājamais akumulators

Uz muguras pārnēsājams litija jonu akumulators ar augstu enerģijas saturu ilgstošai izmantošanai. Izturīgs korpuss ar pamata plātni un uzlādes līmeņa indikatoru (LED), ērta un ergonomiska sistēma, kas nodrošina pārnēsāšanu uz muguras ar iestrādātu pārnēsāšanas rokturi un lietus aizsargpārsegu.916 Wh akumulators. Atlaide uz muguras pārnēsajamajam akumulatorm AR 2000, cena ar atlaidi – 479 € 969 € 

VAIRĀK

AR 3000 uz muguras pārnēsājams akumulators

Uz muguras pārnēsājams litija jonu akumulators ar augstu enerģijas līmeni ilgstošai izmantošanai. Izturīgs korpuss ar pamata plātni un uzlādes indikatoru (LED), ērta un ergonomiska sistēma, ko viegli pārnēsāt uz muguras, ar iestrādātu pārnēsāšanas rokturi un lietus aizsargpārsegu.  1148 Wh akumulators. Atlaide uz muguras pārnēsajamajam akumulatorm AR 3000 cena ar atlaidi  –  579 € 1150 €

VAIRĀK

Uz muguras pārnēsājamie akumulatori ir saderīgi ar ierīcēm, kurām ir īpašs savienojums.

Lai izvēlētos savai ierīcei vispiemērotāko akumulatora un lādētāja kombināciju un salīdzinātu akumulatora uzlādes / darbības laikus klikšķini šeit.  

HSA 94 T

Ārkārtīgi jaudīgas, robustas profesionālās akumulatora dzīvžogu šķēres ar lielu asmeņu ātrumu precīziem griezumiem. Nemainīgs gājiens arī pie slodzes, grozāms daudzfunkcionāls rokturis ar trīs pakāpēs iestatāmu gājienu skaitu, divpusēji noslīpēti asmeņi trimmerēšanas versijā, uzskrūvēts griešanas un vadības aizsargs. Cena 559 €. 

VAIRĀK

HSA 94 R

Ārkārtīgi jaudīgas, robustas profesionālās akumulatora dzīvžogu šķēres ar nelielu asmeņu ātrumu spēcīgiem griezumiem. Nemainīgs gājiens arī pie lielas slodzes, veicot atzarošanu, grozāms daudzfunkcionāls rokturis ar trīs pakāpēs iestatāmu gājienu skaitu, divpusēji noslīpēti asmeņi atzarošanas versijā, uzskrūvēts griešanas un vadības aizsargs. Cena 559 €.

VAIRĀK

BGA 100
BGA 100, be akumuliatoriaus ir įkroviklio | | STIHL

Patīkami kluss, viegls un ļoti jaudīgs akumulatora pūtējs profesionālai lietošanai it īpaši pilsētās, vietās, kur nav pieļaujams augsts trokšņa līmenis. Apaļa sprausla, mīksts rokturis, trīs jaudas pakāpes ar papildus jaudas padeves funkciju, trīspakāpju regulējams pūtēja caurules garums, cilpas rokturis, svars 2.5 kg. Ilgākiem nepārtrauktiem darbiem iesakam

AR 3000 uz murguras liekamo akumulatoru, bet AP akumulatoru - īsākiem darba uzdevumiem. Cena 399 €.

VAIRĀK

KMA 130 R, bez akumulatora un lādētāja

Jaudīgs akumulatora Kombi motors ar augstu griezes momentu un nelielu svaru. Trīs jaudas pakāpes energoefektīvam darbam ar zemu trokšņu līmeni visiem pielietojumiem, siksna pārnēsāšanai, svars 3,2 kg. Cena 379 €.

VAIRĀK

FSA 130

Jaudīga un viegla akumulatora motorizkapts virsmas darbiem biezā zālē. Griešanas diametrs 260 mm ar zāles griešanas asmeni, iestatāmas trīs jaudas pakāpes, divi rokturi. Griešanas diametrs 260 mm, ar griešanas asmeni, trim regulējamiem jaudas režīmiem, divpusējs rokturis. Savienujums darbam ar uz mugurqas pārnēsajamajiem AR akumulatoriem vai AP akumulatoru sistēmām, svars 4,4 kg.  Cena 469 €. 

VAIRĀK


Akcijas preču skaits ir ierobežots.

Piedāvājums spēka tikai STIHL dīleru fiziskajos veikalos. 

 
 
 
Saņemt jaunumus e-pastā